Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У фільмі Бессона "Валеріан і місто тисячі планет" помітили український прапор

На таку деталь у стрічці звернули увагу блогери та посадовець.

У нашумілому фільмі голлівудського режисера Люка Бессона під назвою "Валеріан і місто тисячі планет" відшукали український прапор.

Так, в одному із епізодів делегація прибуває на станцію "Альфа" у Магеллановій галактиці. При цьому, на нашивках її учасників видніється український прапор, стяг розміщений і за спинами акторів.

"Валеріан і місто тисячі планет" _1
У фільмі Бессона "Валеріан і місто тисячі планет" помітили український прапор

Про таку цікаву деталь у соцмережі написали блогери та міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

"Ну що ж, за Україну у XXVIII столітті я спокійний. Українська делегація прибуває на станцію Альфа в Магелановій галактиці.  Нікого з нинішніх політиків у її складі вже немає, значить в Україні все нарешті добре. "Валеріан і місто тисячі планет". П.С. Судячи з радісних свіжих облич - транспортна галузь функціонує відмінно. Значить, всі реформи на початку ХХІ століття були започатковані правильно", - зауважив він у підписі до скріншотів.

Укр/En Ну що ж, за Україну у XXVIII столітті я спокійний. Українська делегація прибуває на станцію Альфа в Магеланові...

Опубликовано Volodymyr Omelyan 5 ноября 2017 г.

Нагадаємо, у стрічці "Валеріан та місто тисячі планет", світова прем'єра котрого відбулася в серпні, знялися Кара Делевінь та Ріанна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції