"У Голлі Беррі жодних шансів". У Мережі вибухнув скандал через заяву письменника про "надто старих" жінок за 50

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Автор твердження - француз Ян Муакс - не збирається просити вибачення за свої смаки.

Заява французького письменника і телеведучого Яна Муакса, що жінки за 50 - "занадто старі", щоб їх любити, спричинила скандал.

"Я віддаю перевагу молодим жіночим тілам, ось і все. Кінець. Тіло 25-річної жінки - неймовірне. А от у тілі 50-річної жінки нічого неймовірного немає", - заявив письменник, якому і самому виповнилося 50 років.

Інтерв'ю Муакса могло б залишитися непомітним для широкої публіки, якби його заяву не почали активно поширювати і критикувати у Мережі, передає Huffington Post.

Обурено відреагували на неї і представниці французького шоубізнесу. Так, комедійна акторка Марін Фоїс пожартувала, що їй зараз 49, а отже, у неї залишився лише "один рік і 14 днів", аби встигнути переспати з письменником.

Інші назвали його заяву "сексистською" і сказали, що жінки старші 50 років видихнули "з полегшенням".

Своєю чергою 52-річна журналістка Коломб Шнек опублікувала у соцмережі фото своїх сідниць із зверненням до Муакса: "Навіть не знаєш, що втрачаєш". Пізніше вона видалила фото.

Частина користувачів стали публікувати фотографії голівудських зірок віком близько 50, наприклад, Голлі Беррі та Дженніфер Еністон, аби довести, що Ян Муакс сильно помиляється у своїх оцінках краси 50-річних.

Муакса розкритикувала навіть колишня перша леді Франції, 53-річна Валері Тріервейлер, яка присвятила письменнику карикатуру з її зображенням, опубліковану 5 років тому у відомому виданні Charlie Hebdo.

У відповідь на критику письменник заявив, що "не несе відповідальності" за свої смаки у питанні жіночої краси, передає ВВС Україна.

"Мені подобається, хто подобається, я не зобов'язаний відповідати перед судом із питань смаків", - каже Ян Муакс перед тим, як пожартувати, що для жінок і сам він, імовірно, - не найкраща знахідка з можливих.

"50-річні жінки так само мене не помічають. У них є чим зайнятися, окрім як бігати за невротиком, який цілими днями щось пише і читає. Бути зі мною непросто".

Залиште свій коментар

Вибір редакції