У "Гру престолів" повернуть одного з загиблих персонажів

Ходять чутки, що в серіал повернеться персонаж Момоа

Шанувальники серіалу "Гра престолів" можуть отримати неочікуваний сюрприз у вигляді повернення у стрічку персонажа Джейсона Момоа. Такий привід для чуток дала світлина зроблена у пабі в в Північній Ірландії, де зараз починаються зйомки нових епізодів.

На світлині актора Джейсона Момоа, який у першому сезоні виконував роль кхала Дрого, сфотографонавий разом з шоураннерами серіалу - Девідом Беніоффом і Деном Вайсомом. Більш того, до фотографії Момоа додав підпис "Алоха Drogo". Багато хто впевнений: зустріч в барі відбулася не тільки заради дегустації ірландського пива.

Ймовірно, Джейсон Момоа з'явиться в серіалі лише як камео - як привид, галюцинація, сон або спогад. Але найвідданіші фани переконані, що світ, в якому живуть герої "Гри престолів", змінюється і там відбуваються справжні чудеса, одним з яких може стати воскресіння Дрого.

Як відомо, літературна першооснова телешоу все ще не опублікована письменником Джорджем Мартіном, так що те, що відбувається на екрані має стати абсолютним сюрпризом.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: