Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Канаді Гаррі та Меган допомогли сфотографуватись парі, яка не могла впоратись з селфі-палкою

У скромних незнайомцях не одразу упізнали королівську родину.

У Канаді у природньому парку Horth Hill Regional Park пара місцевих мешканців випадково зустрілась з принцем Гаррі та його дружиною Меган Маркл. Королівська пара допомогла канадійцям з фотографуванням.

Асиміна Канторович, яка працює на місцевому телебаченні, разом з її коханим Іллею Павловичем у перший день року гуляли на природі. Після пікніку у парку вони вирішили сфотографуватись за допомогою селфі-палки, передає CTVnews.

"Ми помітили групу людей неподалік від нас, разом з якою були дві собаки. Одна з собак почала до нас наближуватись", - розповідає Канторович.

Поки пара передивлялась відзняті кадри, за собакою наблизилась жінка з компанії та спитала, чи не хочуть молоді люди, аби вона їх сфотографувала. Пара погодилась, не впізнавши відому акторку та нині герцогиню Меган Маркл. Асиміна каже, що спочатку з усієї компанії впізнала акторку Ебігейл Спенсер, яка знімалась разом з Меган в серіалі "Форс-мажори". Аж тоді до неї дійшло, хто саме пропонував допомогу.

"Я думала, що вона має схожу зовнішність, але ж подумати не могла, що це справді вона", - каже Канторович.

Коли розуміння ситуації прийшло, жінка каже, заклякла: "Я застигла на місці. Я не могла повірити в те, що це вона. Потім я подивилась в бік і зрозуміла, що там стоїть принц Гаррі. Я продовжувала дивитись то на нього, то на неї з виразом на обличчі "Чи це відбувається на справді?".

Зрештою Меган і Гаррі допомогли парі зі знімками, а наприкінці привітали з Новим роком. Канадійці кажуть, що Маркл була дуже привітною.

Нагадаємо, у Канаді Гаррі та Меган відмовили у бронюванні столика у ресторані. Власник закладу пояснив, що не може забезпечити належного рівня безпеки для королівської родини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції