У Каннах український павільйон прикрасили майданівською "йолкою" та говорять про єдність України

Цього року фестиваль відкриває стрічка "Грейс, принцеса Монако".

У Каннах відкривається 67 кінофестиваль - цьогоріч українським подіям тут приділяють чи не найбільшу увагу, йдеться у сюжеті ТСН. 19:30.

За інформацією кореспондента ТСН Наталки Пісні, стрічка, що відкриває фестиваль, "Грейс, принцеса Монако" сприймається як натяк на українські подіі. Вона - про спробу аннексії князівства Монако Францією і про варіанти розв'язання політичноі кризи.

В головних ролях у стрічці Грейс Келлі - Ніколь Кідман, її чоловіка, князя Реньє, зіграв Тім Рот.

Попри схожість історичних подій, що відбувалися у Франціі, і зараз відбуваються в Украіні, Ніколь Кідман коментувати розвиток подій відмовилася.

ВідеоУ Каннах відкривається 67 кінофестиваль

А от її колега Тім Рот мовчати не став.

"Я стурбований подіями в Украіні. Слідкую за ними, але способів розв'язання поки не бачу", - сказав актор.

Про Украіну в Каннах говорять і справді багато. До українського павільйону навідують і заїзжі українські туристи, і французькі критики, і співробітники апарату Каннського фестивалю і всі, як один, говорять про підтримку єдності нашоі краіни. В українському павільйоні вже з'явилася копія Майданівської йолки.

 

Сам павільйон прикрасили майданівськими шоломами, жилетами "преса" на честь усіх журналістів, що постраждали впродовж цієі зими. Програма украінського павільйону теж відповідна - 19 травня до Канн завітає Сергій Лозниця, його докуметальну стрічку "Майдан" на Рів'єрі побачать 21 травня.

Як вже раніше повідомлялося, у Франції покажуть одразу вісім українських фільмів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: