Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Китаї зірку стрічки "Лара Крофт" двічі вдарили ножем у живіт під час виступу

Саймона Яма екстрено госпіталізували.

Виступ зірки картини "Лара Крофт: Розкрадачка гробниць 2 - Колиска життя" Саймона Ями у Китаї ледь не коштував йому життя.

64-річного актора запросили виступити на відкритті одного з магазинів у Гонконгу. Під час своєї промови Яма покликав вийти до нього людей, аби він розіграв між ними подарунки, пише TMZ.

Раптом один з присутніх вибіг на сцену і двічі штрикнув ножем у живіт актора. Артиста врятувала охорона, оскільки нападник й не думав спинятися. Яма втратив багато крові, у нього поранені живіт та рука.

"Він отримав поранення в області живота, а також поріз на правій руці, але весь час перебував у свідомості. Попереднє обстеження показало, що його травми не були критичними, але лікарі все ще вирішують, чи проводити йому операцію", - прокоментував ситуацію менеджер актора.

Як вдалося пізніше з'ясувати, зловмиснику 53 роки, його прізвище Чень і він хворий на шизофренію. Його подальша доля наразі невідома.

Нагадаємо, що днями на співачку Анастасію Приходько напали під час концерту. Неприємний інцидент стався з артисткою у Вінниці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції