У Києві назвали найкращі українські фільми та кінотворців за останні 5 років

До десятки найкращих продюсерів потрапив і генеральний директор групи "1+1 медіа" Олександр Ткаченко.

У Києві нагородили найкращі за останні 5 років українські фільми та кінотворців, йдеться у сюжеті ТСН.Ніч.

Рейтинг визначав бізнес-портал "Delo.ua". Обирали серед понад трьохсот фільмів - ігрових, документальних та анімаційних, серіалів, а також - серед восьмисот професіоналів, що працювали на знімальних майданчиках, продюсерів та прокатників стрічок.

Голосували і глядачі, втім, остаточне рішення було за кіноекспертами.

До десятки найкращих продюсерів потрапив і генеральний директор групи "1+1 медіа" Олександр Ткаченко. Серед найвдаліших десяти серіалів - "Останній москаль", фільмів - стрічка Єви Нейман "Пісня пісень".

Згадали на церемонії і ув'язненого у Росії Олега Сенцова та попросили присутніх не забувати писати політв'язню листи до Якутії. Організатори обіцяють таку церемонію нагородження проводити щороку.

"Це номінації про продукт і про людей. Перше завдання було показати, що відсутність українського кіно - це міф, це наша не інформованість. Цей рейтинг - це відправна точка, щоб вже фахово говорити про проблеми українського кіно і про те, як їх виправляти", - каже головний редактор порталу Delo.ua Катерина Венжик.

 

 

Прямо сейчас Дело.UA награждает лучших из лучших в украинской киноиндустрии. Жюри первой отечественной кинопремии "Снят...

Опубліковано Дело.UA 6 квітня 2016 р.

ВідеоОлександр Ткаченко потрапив до десятки найкращих українських продюсерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: