Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві розпочалися репетиції учасників конкурсу "Євробачення-2017" - супервайзер шоу

Один із організаторів музичної першості розповів про актуальну підготовку до неї.

Креативний супервайзер "Євробачення-2017" Сергій Проскурня у студії "Сніданку з 1+1"  розповів про початок репетицій. Починаючи із 20-го квітня конкурсанти готуватимуться до музичної першості.

"Вже приїздять технічні групи і статисти з цих країн, які знають повністю кожен сценарій своєї пісні. І на них, на статистах будуть відпрацьовувати мультимедійні схеми і всі ефекти, що будуть потрібні для цієї пісні", - зазначає Сергій.

Сергій Проскурня "Євробачення"_2
Сніданок з 1+1
Фаворити цьогорічного "Євробачення"

За словами супервайзера, вони працюють над створенням дружньої атмосфери на усіх майданчиках: готелях, транспортах, "арені" (так команда називає МВЦ на Лівобережній).

Офіційною фанзоною є Eurovillage на Хрещатику, що має місце між вулицями Богдана Хмельницького та Прорізною.

Там будуть офіційні трансляції на великий екран.

"На превеликий жаль, умови ЄМС говорять нам про те, що ми не можемо транслювати конкурс на інших майданчиках. А решта зон – неофіційні та є розважальними", - наголосив він.

При цьому, побачивши макет фан-зони на Софійській площі, Проскурня зазначив, що це місце виглядатиме не так. Причиною є те, що використання емблематики конкурсу без дозволу ЄМС – неприпустиме.

Сергій Проскурня "Євробачення"_3
Сніданок з 1+1

Наразі відомі три фаворити "Євробачення" - представники Португалії, Швеції та Італії, втім супервайзер їм переваги не надає.

При цьому Сергій підкреслив, що пісня та харизма артиста – це не все. Організатор обіцяє мультимедійний прорив під час шоу.

Інформацію про те, що Україна не встигає підготуватися до конкурсу Проскурня спростував, наголосивши, що "ми на півдня випереджаємо програму". За його словами, підготовка до музичної першості є цілодобовою.

Нагадаємо, видовищну сцену для "Євробачення-2017" вже повністю змонтували.

Відео Підготовка до "Євробачення": як розважатимуть гостей пісенного конкурсу

Залиште свій коментар

Вибір редакції