У Києві з єдиним сольним концертом виступить видатний італійський виконавець і композитор Zucchero Актуально

У Києві з єдиним сольним концертом виступить видатний італійський виконавець і композитор Zucchero

Вперше з новою програмою в столиці виступить один із найвідоміших музикантів планети.

В Києві відбудеться концерт видатного італійського виконавця і композитора Zucchero (Дзуккеро). Автор відомої в усьому світі романтичної балади "Senza una donna" виступить в українській столиці з єдиним сольним концертом 14 вересня в Палаці "Україна".

За час своєї 30-річної кар'єри Zucchero співпрацював із найвідомішими музикантами сучасності. Сам Ерік Клептон виконав соло на гітарі і партію бек-вокалу в композиції Zucchero "Wonderful world". Стінг, Джо Кокер, Лучано Паваротті, Пол Янг, Боно, Андреа Бочеллі вважали за честь попрацювати з цим різноплановим виконавцем, здатним однаково віртуозно виконувати блюз, джаз і популярну музику.

Zucchero був номінований на премію "Греммі", отримав дві статуетки World Music Awards, чотири нагороди Festival bar і шість нагород Wind Music Awards.

На рахунку музиканта 20 випущених дисків. 1987 року альбом "Blue's" зробив з Zucchero мегазірку. В одній тільки Італії було розкуплено 1 млн 300 тис. копій цього диска. Запорукою неймовірного успіху альбому стали композиції, які згодом знайшли світову славу, - "Bambinoio, bambinotu (Legenda)", "Heyman", "Conlemani". Інший його альбом - "Oroincenso e birra" - розійшовся тиражем у понад 8 млн примірників і довгий час вважався самим продаваним альбомом у всьому світі.

У квітні минулого року Zucchero випустив альбом "Black Cat" (Universal Music Group). На підтримку цього диска артист вирушив у світове турне, з яким об'їздив США, Австралію, Нову Зеландію, Японію та інші країни.

У вересні 2017-го черга дійде і до України. У програму туру "Black Cat" увійдуть як нові композиції, так і безсмертні хіти Zucchero, завдяки яким його донині вважають найвідомішим музикантом планети.

Повʼязані теми:

Наступна публікація