У команді Джамали пояснили, чому її прес-конференція розпочалася з пісні Лазарєва

ТСН.ua розібрався у ситуації на заході.

Переможниця "Євробачення 2016" Джамала провела прес-конференцію, на якій розповіла про спілкування із Лазарєвим на конкурсі, пропозицію змінити громадянство та чатування російських кореспондентів біля будинку її батьків у Криму.

Артистка відповіла на питання журналістів, однак у Мережі стали обговорювати інцидент із піснею Лазарєва, під яку вона виходила.

ТСН.ua розібрався у ситуації та отримав коментарі команди Джамали та прес-центру "Укрінформ", де відбувався захід.

Насправді, композиція Лазарєва увімкнулася у порядку черги відеосервісу Youtube.

У прес-службі "Укрінформ" нашому сайту пояснили, що музичним супроводом заходу займалася команда зірки.

Своєю чергою, у Джамали зауважили, що дійсно пісню увімкнув керівник компанії Front Pictures, яка займалася графікою номеру на "Євробаченні".

Сайт ТСН.ua поспілкувався із Юрієм Костенком, і він розставив крапки над "і" у темі, яка активно почала обговорюватися у ЗМІ.

"У фоновій вкладці запустився ще один ролик на Youtube. Він це робить автоматично. До того моменту у залі звучала пісня Джамали. Усі відеофрагменти з "Євробачення" знаходяться поруч. Більше того, коли ти постійно живеш у цьому, сприймаєш як фон. На конкурсі вони звучать десятки разів. Я не думав, що це буде сприйнято негативно. Просто в іншій вкладці завершився виступ Джа, а  Youtube автоматично запускає інший кліп. Тобто, в одній вкладці був виступ Джамали, а в іншій – оголошення результатів, яке і зазвучало", - пояснив Юрій.

Кореспондет ТСН, Іван Воробйов, який був присутній на прес-конференції підтвердив, що до появи зірки у залі лунала її "1944". Тобто, відео із зауваженнями коментаторів було увімкнено автоматично, а не спеціально. 

Більше того, воно називалося "Джамала, Україна, Переможець "Євробачення 2016".

Сама ж тріумфаторка цьогорічного "Євробачення" навіть пританцьовувала під час пісні і наголосила в ході конференції, що вони із Сергієм обмінялися побажаннями успіху перед конкурсом.

Нагадаємо,  Джамала відповіла на пропозицію "влади" Криму про зміну громадянства.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: