У королівській родині назріває черговий скандал через Меган Маркл – ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Колишня акторка може знову повернутися на великі екрани.

Королівська родина на порозі чергового скандалу і знову через Меган Маркл, батько якої оприлюднив особистого листа від доньки, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Невістка Єлизавети II, у колишньому – акторка,  може повернутися на великі екрани. Йдеться про стрічку, в якій дружина принца Гаррі з'являється у дуже відвертих образах, у ролі поганої дівчинки.

Картина за участю герцогині Сассекської "Посібник для хлопчиків і дівчаток: як скотитися вниз" може повернутися на широкі екрани вже цього року.  У ньому роль дівчини, яка обожнює світське життя та не відмовляється від наркотиків, зіграла Меган Маркл.

Фільм про молодь, яка відривається на гучних вечірках в Лос-Анджелесі зняли ще 2011-го. Тоді ж його показали на одному з американських каналів. Але очікуваного успіху серед глядачів він не отримав. Цього  разу, враховуючи, що погану дівчинку грає невістка королеви Єлизавети ІІ, творці фільму сподіваються на успіх картини.

ВідеоМеган Маркл може повернутися на великі екрани

Королівська родина на порозі чергового скандалу, і знову через Меган Маркл. Невістка Єлизавети ІІ може повернутися на великі екрани. Мова йде про стрічку, в якій дружина принца Гаррі з'являється в дуже відвертих образах.

Меган Маркл може повернутися на великі екрани

Коли Меган Маркл та принц Гаррі оголосили про свої заручини, жінці довелося попрощатися з акторською кар’єрою. До того як стати дружиною принца, вона грала і дівчину-бармена, і коханок, і офіцера поліції.

Найвідомішою є її роль у серіалі "Форсмажори". Акторка зіграла Рейчел Зейн, співробітницю юридичної фірми. За повернення у серіал герцогині пропонували  шалені гонорари – від трьох до шести мільйонів доларів за кілька хвилин на екрані. Тоді Меган Маркл обрала спокійне сімейне життя з принцом Гаррі. Але акторське минуле все ж наздогнало герцогиню Сассекську.

Залиште свій коментар

Вибір редакції