У Кошового під час заміни Сивохо на "Лізі сміху" тремтіли руки від нервів

Артист поділився своїми емоціями від такого досвіду із Осадчою.

Євген Кошовий замінив Сергія Сивоху у тренерському кріслі "Ліги сміху" через лікарняний останнього, йдеться в "Світському житті".

Нова роль далась артисту доволі непросто.

"Я скажу так: більше ніколи в житті не погоджусь на таку авантюру, бо це дуже нервова справа, у мене тряслись руки, було відчуття ніби я виходжу на сцену перший раз. Ось правда, було відчуття: якщо я щось забуду, то мені кінець. Трусило, ніби вперше на сцені, і мене виженуть взагалі з юмористичної "ліги"", - зазначає гуморист.

В одній із ігор зірка Студії "Квартал 95" приміряв образ Сивохо. Євген розповів Осадчій про свої враження від такого досвіду.

"Він дивився, говорив, цей випуск був якраз перед першим квітня, що все було дуже схоже. Але було дуже жарко, я не знаю як він в цьому завжди ходить", - сміється Кошовий, маючи на увазі реакцію колеги.

Головною у процесі підготовки до Великодня у сімї Євгена є теща, яка випікає паски. А донька зірки Варвара залюбки розфарбовує крашанки.

Нагадаємо ,у свій день народження  зірка "Кварталу 95" Кошовий поділився архівними фото з дитинства та власного весілля.

ВідеоЄвген Кошовий боявся виходити на сцену Ліги сміху

Залиште свій коментар