Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "Кварталі 95" відреагували на чутки щодо судового позову студії з приводу заборони серіалу "Свати"

У "Кварталі 95" відреагували на чутки щодо судового позову студії з приводу заборони серіалу "Свати"

Студія "Квартал 95" виступила з офіційним повідомленням.

29 січня у ЗМІ  з’явилися публікації щодо судового позову студії "Квартал 95" з приводу заборони серіалу "Свати"

Прес-служба студії відреагувала на ці чутки. У "Кварталі" офіційно повідомили, що судового засідання, в якому б відбувся розгляд позову студії "Квартал 95", не було, рішення у цій справі не ухвалене. Суд постановив ухвалу, якою відхилив один з документів, наданих адвокатами до суду – а саме, заяву про забезпечення позову.

В заяві йшлося про зупинення дії рішення Держкіно України про заборону серіалу "Свати" на час розгляду справи в суді.

"Більшість з опублікованих статей є такими, що не відображають реальну ситуацію, адже інформують  про те, що студія "Квартал 95" нібито програла в суді справу про оскарження заборони серіалу "Свати". Крім того, адвокати, які представляють інтереси компанії в суді, вважають розповсюдження ЗМІ подібної недостовірної інформації спробою чинити тиск на суд", - йдеться у повідомленні.

Також у "Кварталі" зауважили, що знають, хто "стоїть за регулярною дезінформацією та перекручуванням фактів, і які цілі переслідує".

"Але вбачаємо в цьому злий намір і системну роботу, спрямовану на підрив репутації студії "Квартал 95", - підсумували у прес-службі.

Нагадаємо, що 28 листопада минулого року до "чорного списку" Мінкульту було внесено Федора Добронравова, актора, який грає головну роль у серіалі "Свати". 29 листопада прокатне посвідчення серіалу було анульоване, про що голова Держкіно повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Залиште свій коментар

Вибір редакції