У МакSим прокоментували новину, що її легеню активно руйнує інфекція

У МакSим прокоментували новину, що її легеню активно руйнує інфекція

instagram.com/maksimartist

Менеджерка зірки розповіла про стан виконавиці.

У російської співачки МакSим, яка понад місяць перебуває у штучній комі, відреагували на новину про те, що її легеню активно руйнує інфекція.

Менеджерка зірки Маргарита Соколова, яка разом із артисткою лікується в одній клініці, заявила у своєму Instagram, що це брехня. Вона підтвердила, що у знаменитості є проблеми з легенями, але все не так критично. Більше того, Соколова зазначила, що є вагомі поліпшення стану Марини Абросімової.

"Немає жодних сумнівів, що все буде гаразд. Так, є проблеми з легенями, вони є у всіх, хто переніс запалення легень. Так, є збої в організмі, при такому важкому перебігу захворювання це неминуче. Організм сильно ослаб, звичайно, так. Звичайно, хвороба може вносити свої поправки, але те, що ми рухаємося в бік поліпшення, а не погіршення - це, на сьогоднішній день, факт. Звичайно, швидше за все, це буде дуже тривале лікування, і відновлення, і реабілітація", – пояснила Маргарита.

Соколова додала, що Марина під постійним наглядом "зіркового складу" медиків. Артистка перебуває у чудовій палаті із сучасним обладнанням. Також менеджерка звернулася до фанатів, запевнивши, що співачка має усі необхідні ліки.

Нагадаємо, у червні співачку МакSим госпіталізували з гострою пневмонією та підозрою на коронавірус. З симптомів у неї була температура під 40, сильний кашель, слабкість і на 40% уражені легені. Водночас тести на COVID-19 були негативними. Аби допомогти боротися із хворобою, медики ввели співачку в штучну кому та підключили до апарату ШВЛ. За 10 днів стан МакSим погіршився. Її легені були ураженні на більш ніж 80%.

instagram.com/maksimartist

Нещодавно у ЗМІ з'явилася інформація, що у виконавиці почався сепсис. Втім, за словами менеджерки знаменитості Маргарити Соколової, все не настільки критично, як про це пишуть.

Зауважимо, МакSим виступала в окупованому Криму та зняла кліп у Керчі. 2017 року російська артистка потрапила до списку "Миротворця".

Наступна публікація