Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мережі набирає популярність пародія Володимира Остапчука на зірок, які йдуть у політику

Шоумен не припиняє з гумором реагувати на все те, що перебуває на порядку денному.

Ведучий Володимир Остапчук, який згадав, як на дні народження сина Пшонки різко посивів чоловік, з гумором відреагував на те, що українські зірки йдуть до політики.

На YouTube-каналі знаменитість опублікував нову пародію "Зе Шоубіз". Її Остапчук присвятив феномену, до якого прикута увага кожного українця: масове бажання селебрітіс стати частиною політичної системи країни.

Дія пародії відбувається в недалекому майбутньому – 2025 році. Всім світом шириться тренд: зірки шоубізнесу йдуть до політики. Мером Лондона стає Джон Сноу, прем'єр-міністр Канади тепер Джастін Бібер, а США керує Бейонсе з першою леді Джей Зі.

Про все це глядачі дізнаються з новин, якими починається пародія, а про всі зміни у світі, повідомляє рядок, що біжить. В Україні політичну кар'єру стрімко розвивають Вакарчук, Винник, Полякова, Сивохо, Павлік, Скічко та інші артисти. А от у світі політиків спостерігається зворотна ситуація: Луценко, Гройсман та інші політики подалися до шоубізнесу, Тимошенко вирушила в тур "Королева Ради", а Парубій читає реп.

Тенденція, яка набирає популярність, лежить в основі гумористичного відео. За сюжетом Володимир Остапчук тікає від мухи, яка переносить так званий "вірус", який викликає бажання змінити статус селебрітіс на кар'єру політика. На своєму шляху він зіштовхується з дивними подіями.

Нагадаємо, раніше ведучий Володимир Остапчук вперше показав сина. Фани ведучого гадають, на кого більше схожий Еван-Олександр.

Залиште свій коментар

Вибір редакції