Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мережі обурені тим, що скандальні ANNA MARIA представлять Україну на "Новой волне"

Крім сестер, у російському конкурсі візьме участь співак TARAS.

Відомий дует ANNA MARIA (Анна та Марія Опанасюк), який під час Нацвідбору на "Євробачення-2019" оскандалився своїми висловлюваннями про окупацію Криму, представлятиме Україну на російському конкурсі "Новая волна".

Про це скандальні ANNA MARIA повідомили в Instagram-акаунті, чим і спричинили шквал обурення.

ANNA MARIA
instagram.com/annamariaduet

"Цього року ми представляємо Україну на Міжнародному конкурсі "Новая волна". Всього приїхали учасники з 13 країн Італія, Куба, Азербайджан, Вірменія, Росія, Албанія, Латвія, США, Молдова, Іспанія. Ми хочемо показати, що Україна – найкраща", - написали у фотоблогу зірки.

Під дописом користувачі почали різко та емоційно коментувати цю ситуацію з поїздкою в Росію. Деякі підписники залишилися обуреними, чому Україна виступатиме на російському конкурсі.

"Це все добре, але "Новая волна" проходить в Сочі, на території Росії. Як же ваші клятви після відбору на Євробачення, що в Росію не ногою, та ніколи в житті? Знаєте, якось образливо, ви і ваші співвітчизники їздите сюди за славою і отримуєте її, тільки потім чомусь плює в "колодязь, з якого вдосталь випили водиці". Не добре, на мій погляд, є присутня лукавість", "Назад не повертайтесь", - зазначили в Instagram користувачі.

Варто відзначити, що, окрім сестер, у російському конкурсі "Новая волна" від України також візьме участь співак TARAS.

Нагадаємо, наразі конкурс "Новая волна" який раніше відбувався у Юрмалі, Латвія, від 2015 року організовується у російському місті Сочі. Музичний конкурс перенесли через те, що до Латвії заборонили в'їзд російським артистам, які підтримали агресію РФ на Донбасі й анексію Криму. Саме на цій премії виступає багато російських зірок, які порушили кордони України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції