У Мережі розсекретили ім'я ймовірної хрещеної сина принца Гаррі та Меган Арчі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Почесна місія випала колишній PR-директорці бренду Burberry.

Королівське подружжя принца Гаррі та Меган, які не так давно похрестили свого первістка Арчі, досі тримають в таємниці імена хрещених бітьків хлопчика.

Так неодноразово в Мережі спливали різноманітні припущення, щодо того, хто може стати хрещеною матір'ю. Серед вірогідних варіантів називалися відома тенісистка Серена Вільямс, матч якої нещодавно відвідала Меган, стилістка герцогині Сассекської Джесіка Марлуні та інші.

Однак, як виявилося, вибір хрещеної виявився більш неочікуваним. Так честь похрестити королівського нащадка випала 40-річній Ізабель Мей - колишній PR-директорці британського бренду Burberry, яка тепер працює на компанію Девіда Бекхема DB Ventures. Вона також була присутньою на весіллі принца Гаррі та Меган у травні минулого року.

Ізабель Мей
Getty Images
Ізабель Мей на весіллі принца Гаррі та Меган

Як повідомляє видання Daily Mail, що у нещодавній статті, присвяченій випуску благодійної колекції Меган видання Vanity Fair було написано: "Меган підтримала її близька подруга і хрещена мама Арчі Ізабель Мей, яка сиділа в першому ряду".

Також цю інформацію підтвердила виданню Entertainment Tonight  королівський експерт Кеті Ніколл. 

"Я була на відкритті і побачила в числі глядачів Ізабель Мей, яка насправді є хрещеною Арчі, хоча це тримається у великому-великому секреті. Вони з герцогинею близькі друзі", - розповіла Ніколл.

Нагадаємо, нещодавно з'явилися перші подробиці туру Меган і принца Гаррі з сином Арчі Південною Африкою. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції