У Мережі з'явилася повна версія фотосесії LOBODA з дочкою

Артистка розповіла, як часто дівчинка бачиться з батьком.

У Мережі з'явилася повна версія фотосесії української співачки Світлани Лободи, яка минулого тижня вперше показала обличчя своєї дочки Євангеліни.

На фото зіркова мама позує з дочкою в ліжку, на кухні. Деякі зображення відверто розчулюють, оскільки такою ніжною артистку фанати не звикли бачити.

Після зйомок Світлана в інтерв'ю виданню Viva розповіла, як часто маля бачиться з батьком, хореографом Андрієм Царем.

"Практично щодня Андрій приїжджає після тренувань, репетицій і проводить час з Євою. Вони люблять один одного, у них хороші, теплі стосунки, і якщо вони збережуться на довгі роки, на все життя – це буде чудово. Я говорю про це тому, що знаю: часто після розставання у чоловіків змінюється ставлення до дітей, особливо якщо у них з'являється нова сім'я", – сказала Loboda.

Артистка поділилася, що хотіла б другу дитину, але не зараз, оскільки дитина – це велика відповідальність.

"Дитина – це величезна енергія, яку ти віддаєш, це велика відповідальність перед маленькою людиною, яка потребує, щоб у неї вкладали всього себе. Це означає, що ти не зможеш повноцінно займатися музикою, справою свого життя, а сцена до божевілля ревнива, вона не пробачає ані зради, ані забуття", - вважає співачка.

Також Лобода зізналася, що поки у неї коханої людини немає, але вона впевнена - кохання з нею ще трапиться.

Нагадаємо, LOBODA в неймовірно ніжному образі прикрасила обкладинку українського журналу. Артистка відкрила таємницю майбутнього всеукраїнського туру і поділилася секретами виховання дочки Євангеліни.

Повʼязані теми:

Наступна публікація