Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мережі з'явились перші знімки з італійського весілля Гайді Клум та Тома Кауліца

Супермодель та музикант відгуляли розкішне весілля на острові Капрі.

Німецька супермодель та гітарист гурту Tokio Hotel Том Кауліц, які побралися ще півроку тому, наразі повторили свої весільні обітниці під час розкішної церемонії.

Весільна церемонія пари відбулась поблизу італійського острова Капрі на одній із найрозкішніших яхт у світі  Christina O, саме там де днями минула і передвесільна вечірка пари.

Гайді Клум, весілля
Getty Images

Як видно зі знімків, які опублікувало видання Daily Mail палуби яхти були прикрашені безліччю білих квітів серед яких з'явилася Гайді. 46-річна супермодель обрала для церемонії розкішну сукню кольору айворі.

Сукня Клум була з парчі, з об'ємними спущеними рукавами і подолом, розшитим квітами з вплетеними золотими і срібними нитками. Образ зірки доповнило розпущене волосся, що розвивалося на вітру та відсутність взуття.

29-річний наречений відповідав образу своєї коханої. Том також був босоніж у білому костюмі та волошковій сорочці.

Зазначається, що роль подружки нареченої виконала її старша дочка 15-річна Лені. А брат-близнюк Тома - Білл Каулітц - став шафером.

Нагадаємо, що для Клум, яка виховує чотирьох дітей, цей шлюб став третім. Раніше вона була одружена з актором Ріком Піпіно, з яким розлучилася 2002 року, та співаком Сілом, з яким розлучилася 2014 року. Доречі усі діти Гайді були присутніми на весільній церемонії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції