Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мережі з'явилися архівні юнацькі фото MARUV зі щічками та у подертих колготах

Вже з юнацьких років артистка тяжіла до епатажу.

Співачка Ганна Корсун, вона ж епатажна MARUV, яка пристрасно поцілувала свою танцівницю, вже з юнацьких років вміла епатувати оточення.

Про те, якою виконавиця була у школі, розповіли її вчителі та однокласники у програмі "Життя відомих людей". Так от заступник директора з виховної роботи Людмила Подлесник пам’ятає MARUV як найактивнішу дівчину не лише 11-Б, але й усього випуску 2008-го року.

Артистка завжди брала активну участь у позакласному житті школи. А от вчителька математики у школі в Павлограді згадує, що навіть в обов’язковій для ліцею, типовій і не дуже привабливій формі, Аня приковувала погляди однокласників.

Схоже, вабити і приковувати погляди MARUV подобалося ще зі школи. Понад усе їй не хотілося бути схожою на всіх, Аня прагнула виділятися.

"З одягом у неї були в школі проблеми, оскільки вона любила одягати досить короткі спідниці і зухвале вбрання, їй часто робили зауваження через це. Часто відправляли переодягатися", - пригадала однокласниця співачки.

MARUV у школі_3

І лише після уроків на шкільну сцену Ганна могла дозволити собі вдягтися як їй заманеться. Приміром, виступ у нічній сорочці досі згадують в її рідному ліцеї.

MARUV у школі_4

Образи, які майбутня зірка епатажу обирала для шкільних конкурсів, приголомшували навіть тоді. Та навіть після такого вчителі не підозрювали, що Аня Попелюх (дівоче прізвище артистки – прим.ред) врешті змінить білий шкільний фартушок на латексний костюм.

"Що тут такого? Я ж не гола хожу. Та даже, якщо і гола, якщо це гарно, то чому б і ні. Давайте будемо відвертими: всі люблять гарне жіноче тіло, у чому б воно там було чи не було. Всі люблять дивитися і насолоджуватися, навіть жінки люблять. Тому, харе бути ханжою, приймайте себе і не треба соромитися", - своєю чергою впевнена співачка.

Нагадаємо, не так давно MARUV у латексі та стріпах викликала хвилю обурення занадто відвертим кліпом. Співачка випустила кліп на російськомовну пісню "Между нами".

Залиште свій коментар

Вибір редакції