Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Знімки були зроблені під час модельної кар'єри зірки.

Телеведуча Катерина Осадча, яка зіграла в "Останньому москалі" працівницю РАЦСу, зовсім не змінилася з роками.

Такий висновок можна зробити із опублікованих світлин, що датуються 90-ми роками.

Як відомо, із 13 років Катерина працювала моделлю. Саме фотографіями цього періоду зірка поділилася із виданням "Караван историй".

Осадча розповіла, що коли вона починала свою кар'єру, модельний бізнес ще не мав негативного забарвлення.

"Ставлення людей до модельної професії часто упереджене. Але треба розуміти, що кожен, хто приходить в цей бізнес, вибирає його з певною метою: хтось - щоб зробити кар'єру, а хтось - влаштувати особисте життя. При цьому гарний фасад професії приховує важка праця. Перельоти, кастинги, примірки, дефіле.  Моделі потрібно мати залізний характер, терпіння, силу волі, щоб витримати такий ритм і психологічне навантаження. Тому що тобі часто відмовляють на кастингах, а ти все одно повинна зібрати волю в кулак і йти далі, доводячи, що ти найкраща. Тут виживає лише найсильніший. Так само, як і на телебаченні. Глядач бачить тільки фінальний результат. А скільки всього відбувається за кадром - перельоти, переїзди, знімання. Чим красивіше картинка, тим складніше праця з її створення - це я зрозуміла ще за часів роботи моделлю", - зазначила ведуча "Світського життя".

Крім того, Катерина запевнила, що у модельному бізнесі немає конкуренції між дівчатами, оскільки кожен кастинг означає певний суб'єктивний вибір.

 На світлинах юна Осадча позує у різних образах, при чому, доволі відвертих.

Нагадаємо, Катя Осадча згадала, як п'яний чоловік ліз до неї в кадр фотографуватися.

Залиште свій коментар

Вибір редакції