Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мережі з’явилися фото вагітної Джамали на проекті "Голос країни-8"

Зірка на зніманнях "сліпих прослуховувань" вже була у цікавому стані.

Українська зірка Джамала, яка сьогодні оголосила, що чекає на первістка, стала зірковим тренером вокального проекту "Голос країни-8".

Як з’ясувалося, під час знімань "сліпих прослуховувань" проекту співачка вже була при надії.

Сьогодні у Мережі з’явилися світлини Джамали зі знімань "Голосу". На фото переможниця "Євробачення-2016" позує у чорному костюмі, невеличкий животик артистка приховала за піджаком широкого фасону.

Вагітна Джамала на "Голосі країни-8"_3
прес-служба каналу "1+1"
Джамала на "сліпих прослуховуваннях" "Голосу" вже була вагітною

Зауважимо, що зірковими тренерами "Голосу країни-8" також стали стали шоумен і продюсер Потап, популярна співачка Тіна Кароль, український музикант і актор Сергій Бабкін. Ведучими сезону стало знамените подружжя Юрій Горбунов та Катя Осадча.

Вагітна Джамала на "Голосі країни-8"_2
прес-служба каналу "1+1"
Джамала на "сліпих прослуховуваннях" "Голосу" вже була вагітною

Зазначимо, що у новому сезоні на сцену "Голосу країни" вокалісти підійматимуться на спеціальному ліфті, який став нововведенням сезону. Окрім того, на учасників "Голосу країни-8" очікують нові жорсткі правила: артист, який не зміг розвернути жодного тренерського крісла, буде змушений без спілкування з зірковими тренерами одразу залишити сцену.

Цікаво, що у новому сезоні головну сцену країни не омине рекордна кількість не тільки артистів, від тембрів яких йдуть мурашки по шкірі, та неочікуваних повернень, але й зіркових учасників.

Прем’єра восьмого сезону "Голосу країни" відбудеться наступного року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції