Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мережі з'явилися нові ніжні фото Лідії Таран з підрослою донькою

Зірка з дитиною позувала серед природи.

Ведуча "ТСН" та куратор благодійного проекту "Здійсни мрію" Лідія Таран з підрослою донькою Василиною знялася у ніжній фотосесії.

Завжди стриману ведуча новин Ліда, яка з’являється перед телеглядачами у образі залізної леді, на сторінках журналу Viva постає у романтичному образі. Чуттєва фотосесія відбулася на території кінного клубу з мальовничими краєвидами.

Лідія Таран прикрасила обкладинку журналу вперше після перерви в майже 10 років. У відвертому інтерв’ю ведуча каналу "1+1" розповіла про зміни в житті, мрії та стосунки з донькою Василиною.

Лідія Таран з донькою для Viva_1
viva.ua

З читачами журналу Лідія поділилася своїми мріями:

"Про особисте життя я поки не наважуюся розповідати. Але я розповіла про свої мрії – дитячі і ті, які здійснюю досі. Зараз, коли журнал надійшов у продаж, я якраз перебуваю у Франції і продовжую втілювати свою дитячу мрію – відвідати якомога більше країн".

Для Ліди і Василини фотосесія стала особливою, бо на знімках вони позують з кіньми – а кінний спорт – це їхнє спільне захоплення. А на деяких фото з ними пес – це велика мрія Василини мати собаку.

Лідія Таран з донькою для Viva_2
viva.ua

Зараз Ліда з Васею готуються і виважено підходять до появи пухнастого сусіда, тож все частіше проводять час з собаками друзів.

Лідія Таран з донькою для Viva_3
viva.ua

Нагадаємо, не так давно Лідія Таран у водолазному костюмі показала, як за устрицями пірнала.

Залиште свій коментар

Вибір редакції