Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мережі з’явилися перші кадри із суддями нового сезону проекту "Танці з зірками"

А от хто із зірок стане частиною шоу, поки що тримаються у суворій таємниці.

Сьогодні в ефірі каналу "1+1" з’явилися перші кадри із суддями проекту "Танці зірками": примою-балериною Національної опери України Катериною Кухар, тренером вокального проекту "Голос. Діти" MONATIK та хореографом Владом Ямою.

Судді "Танці з зірками"_2
прес-служба каналу "1+1"

У відеоролику судді проекту проводять кастинг танцівників до наступного сезону. Серед претендентів на участь з’являються  улюбленці глядачів Ілона Гвоздьова, Євген Кот, Дмитро Жук та переможець шоу Ігор Кузьменко.

Окрім того, у відео також видно незмінного ведучого проекту "Танці з зірками" Юрія Горбунова.

Судді "Танці з зірками"_3
прес-служба каналу "1+1"

Незабаром стануть відомі імена усіх хореографів, які стануть партнерами зіркових учасників. Хто із зірок стане частиною шоу, поки що тримаються у суворій таємниці.

Також продюсери "Танців з зірками" заінтригували глядачів можливою участю у проекті зірки американської версії шоу.

Зауважимо, що стати частиною найяскравішого танцювального проекту країни можуть професійні танцівники віком від 21 року, які мають досвід у бально-спортивній хореографії і володіють іншими танцювальними стилями.

За правилами проекту, професійні танцівники складають пари українським зіркам, які на очах у телеглядачів під час прямих ефірів повинні продемонструвати свої танцювальні здібності. Виконання танцювальних композицій оцінюють телеглядачі та професійне журі.

Переможцями минулого сезону проекту стали українська співачка і тренер "Голосу.Діти-4" Наталія Могилевська та Ігор Кузьменко, які в фіналі виконали пристрасну румбу.

Нагадаємо, новий сезон легендарного оновленого проекту "Танці з зірками" глядачі телеканалу "1+1" зможуть побачити вже цієї осені.

Залиште свій коментар

Вибір редакції