Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Прем'єра стрічки "Школа. Випускний" відбудеться вже навесні цього року на каналі "1+1".

Нещодавно в ефірі телеканалу "1+1" з’явився новий проморолик  продовження серіалу "Школа", у якому показали перші кадри із випускного улюблених героїв, любовні трикутники, а також у ньому вперше з’явилася нова героїня, яка стане головною конкуренткою Лоли.

У кадрах із трейлеру стало зрозуміло, що героїні Олени Курти Дарині Петрівні вдалося вижити після пожежі у кінотеатрі, але як складеться доля героя Богдана Осадчука Тохи, ще досі невідомо.

Також фанатів стрічки заінтригували любовні перипетії між Лолою, Пашею, Нікою та Данею. З кадрів стає зрозуміло, що у випускному класі героям доведеться долати вже по-справжньому дорослі проблеми: незаплановану вагітність, зради друзів та складнощі вибору майбутньої професії.

Але труднощі у продовженні другого сезону очікують не лише на школярів, але і на їхніх вчителів та батьків. Як зрозуміти підлітка, як допомогти йому обрати шлях у майбутнє, але водночас втримати власне щастя – ці та інші проблеми доведеться здолати героїні Яніни Андреєвої - Катерині Анатоліївні.

"Школа. Випускний"_6
прес-служба каналу "1+1"

Однією із інтриг продовження другого сезону стала поява нової учениці в школі, яка стане головною конкуренткою Лоли. Її роль виконала Вероніка Лук’яненко, молода акторка, яка відома глядачам телеканалу "1+1" за роллю у стрічці "Центральна лікарня".

"Моя героїня принесе у серіал багато змін, часом хороших, а інколи – фатальних для деяких героїв. Але, як і у кожної новенької, у неї є своя таємниця, яку незабаром усі дізнаються. Вона змусить усіх головних героїв згадати, як це - втримати популярність та славу у школі, адже останні події, які сталися у стрічці, затьмарили ту запеклу боротьбу за почесне місце найкрутішої дівчини у школі. Я щаслива, що стала частиною такого популярного серіалу, адже слідкувала не лише за ходом подій у стрічці, але й за головними героями у соціальних мережах", - розповіла акторка.

"Школа. Випускний"_10
прес-служба каналу "1+1"
Виконавиця ролі Лоли Ліза Василенко

Нагадаємо, серіал "Школа" - перший українськомовний серіал про актуальні проблеми підлітків. Виробництвом стрічки займається "1+1 Продакшн". Продюсери - Олександр Ткаченко, Ольга Слісаренко, Дарина Жукова, Ксенія Чорна, Володимир Андріюк.

Головні ролі в серіалі "Школа" виконують Яніна Андреєва, Микита Вакулюк, Олена Курта, Єлизавета Василенко, Олександр Петренко, Ірина Кудашова, Анна Трінчер, Карина Чернявська, Олег Виговський, Богдан Осадчук, Данило Черкас (Вегас).

Прем'єра продовження "Школа. Випускний" відбудеться вже цієї весни на телеканалі "1+1".

Також варто зазначити, що телеканал "1+1" створив анонімний онлайн-щоденник "Тільки нікому не кажи", у якому кожен може написати листа тому, кому не може висловити свої переживання у реальному житті. Мета проекту - допомогти підліткам говорити про свої проблеми та переживання, які характерні для шкільного віку, навчити ділитися власними емоціями, а батькам - дати змогу дізнатись, чим насправді живуть сучасні діти та навчитися краще їх розуміти. 

ВідеоТільки нікому не кажи. "1+1" за підтримки UNICEF створив анонімний онлайн-щоденник для підлітків

Куди іти з проблемою, коли тобі 12 або менше, і, здається увесь світ проти тебе? Коли немає друзів, у школі знущаються, а батьки не хочуть тебе розуміти? "1+1" створив анонімний онлайн-щоденник для підлітків. На сайті кожен може написати про те, що його турбує, також отримати поради психолога. 

Тільки нікому не кажи. "1+1" за підтримки UNICEF створив анонімний онлайн-щоденник для підлітків

За підтримки Юнісеф Україна на сайті вже з’явилися інтерв’ю з психологом Марією Макухою та акторами серіалу "Школа" Анною Трінчер, Кариною Чернявською, Богданом Осадчуком, Яніною Андреєвою, Оленою Куртою та Олександром Петренком. У них улюбленці глядачів та професійний психолог обговорюють найскладніші проблеми підлітків - процес підготовки до ЗНО, перше кохання, зраду друзів, проблеми з батьками, булінг та фізичне насильство.

Залиште свій коментар

Вибір редакції