Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мережі з'явилися подробиці розриву Сайрус з Гемсвортом

Співачка до останнього намагалася врятувати шлюб.

Новина про розставання зіркового подружжя Майлі Сайрус та Ліама Гемсворта сколихнула чи не весь світ. Однак, які причини передували такому рішенню пари залишалося тільки здогадуватися. Так, наприклад у Мережі з'явилась інформація, що співачка покинула чоловіка заради жінки, але як виявилося, нові стосунки зірка розпочала після того, як розірвала стосунки з актором.

Як повідомляє видання DailyMail з посиланням на слова друзів Майлі, вона до останнього намагалася зберегти шлюб з Гемсвортом.

Майлі Сайрус та Ліам Гемсворт
Associated Press

Зірка вмовляла чоловіка пройти курс лікування у сімейного психотерапевта, щоб налагодити стосунки, однак він "не пішов їй назустріч". Близький друг зірки стверджує, що Ліам не хотів боротися за шлюб з Майлі.

"Він хоче стати розсудливим і обзавестися звичайною сім'єю, включаючи дітей. Але це зовсім не те, що потрібно Майлі зараз. Вона ясно дала зрозуміти, що хоче мати можливість розважатися з іншими людьми - чоловіками і жінками. Це завжди було тим, що він насилу розумів", - наводить слова інсайдера видання.

В останній раз пару бачили разом місяць тому. Пара мала досить відчужений вигляд. Ліам був на віддалі від дружини. Майлі йшла за ним, втупившись у телефон.

Сайрус почала зустрічатися з 30-річною блогеркою Кейтлін Картер, з якою товаришувала впродовж кількох років, вже після того, як вирішила розлучитися з чоловіком. Цікаво, що Майлі і Кейтлін познайомилися завдяки чоловікам - пари часто проводили час вчотирьох.

Ліам Гемсворт
Associated Press

"Майлі і Ліам зовсім недавно розлучилися. Поведінка Майлі не шокує Ліама. Він пригнічений, але не здивований. Останні кілька місяців вони говорили про перерву", - зазначив інсайдер.

Нагадаємо, днями Майлі Сайрус Майлі порушила мовчання, заявивши, що збирається дозволити життю йти своїм шляхом та досить алегоричнго натякнула, що розстаання було неминучим. А вже сьогодні з офіційною заявою виступив і Ліам.

Залиште свій коментар

Вибір редакції