У Мережі з'явилися подробиці розставання Лопес і Родрігеса: "Їхній розрив був дружнім"

У Мережі з'явилися подробиці розставання Лопес і Родрігеса: "Їхній розрив був дружнім"

Фото: instagram.com/jlo

Пара вирішила йти різними шляхами.

Новина про розставання зіркової пари Дженніфер Лопес та Алекса Родрігеса сколихнула весь світ.

А наразі інсайдери із оточення зірки повідомили, як пара, яка тривалий час працювала над своїми стосунками, дійшла до рішення розійтись.

Так, як пише видання People, своє майбутнє співачка і колишній бейсболіст обговорювали ще за тиждень до розриву, коли він приїздив до неї до Домінікани, і вже тоді ухвалили рішення піти різними шляхами, залишаючись водночас друзями.

Фото: instagram.com/jlo

"Вони провели час разом в Домініканській Республіці минулого тижня і вирішили, що для них буде краще піти різними шляхами. Їхній розрив був дружнім", - розповів інсайдер виданню.

Проте також є інформація, що рішення ухвалила саме Дженніфер, оскільки втратила довіру до коханого, якому неодноразово  приписували стосунки на стороні.

"Вона задоволена ухваленим рішенням, тому що знає, що Алекс залишиться в її житті, але буде присутній в ній вже в іншій якості", - зауважив співрозмовник видання.

Також зазначається, що Алекс ще має надію на возз'єднання з зіркою.

Зауважимо, чутки про розставання пари, яка була разом впродовж чотирьох років, з'явилися місяць тому, але після цього вони все ж намагалися все врятувати, проте як виявилося це їм не вдалося.

Нагадаємо, Дженніфер Лопес і Алекс Родрігес перебували в стосунках впродовж чотирьох років. У березні 2019 бейсболіст освідчився попзірці. Весілля спочатку мало відбутись влітку 2020 року в Італії, але через пандемію коронавірусу було кілька разів перенесено.

Повʼязані теми:

Наступна публікація