Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мережі з'явилося свідоцтво про народження сина Ілона Маска з остаточною версією імені

У Мережі з'явилося свідоцтво про народження сина Ілона Маска з остаточною версією імені

У фанів винахідника більше не буде запитань щодо чудернацького імені малюка.

Американський підприємець та винахідник Ілон Маск знову дав привід про себе говорити.

Цього разу шанувальники знову обговорюють ім'я сина бізнесмена, який з'явився на світ 4 травня. Як відомо Ілон та його кохана, співачка Grimes дали малюку чудернацьке ім'я X Æ A-12. Так, у Мережі з'явилося фото свідоцтво про народження хлопчика і, відповідно, остаточна версія його імені.

Ілон Маск та Граймс
Associated Press
Ілон Маск та співачка Grimes

Як пише видання TMZ, згідно зі свідоцтвом звуть малюка X, по-батькові AE A-XII і прізвище його Маск.

Свідоцтво про народження сина Ілона Маска

Нагадаємо, що раніше Ілон Маск пояснив, як вимовляється ім'я його крихітного сина, а саме "X, буква екс, а потім Æ вимовляється як "еш", і тоді А-12". Це звучить ось так:" Екс-еш-ей-Твелв".

Щоправда, молодим батькам довелося дещо змінити ім'я, оскільки згідно з законом штату Каліфорнія юридично можна зареєструвати ім’я, яке складається лише із літер. Винахідливі батьки A-12 переписали як А-XII.

Також раніше обраниця Ілона Маска Grimes пояснювала значення імені малюка. Так, за її словами, X - це "невідома змінна". Æ - це "ельфів варіант" абревіатури Ai – "кохання і/або штучний інтелект". 4ÆM - так називається одна з пісень з останнього альбому Grimes. A-12 - це данина поваги розробленому для ЦРУ США літаку-розвіднику Lockheed A-12.

Залиште свій коментар

Вибір редакції