У Мережі з'явилося відео допиту Майкла Джексона стосовно педофілії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Музикант поводився дивно на допиті.

У Мережі з'явилося відео допиту короля поп-музики Майкла Джексона стосовно педофілії.

Архівні кадри датовані 1 березня 1996 року, на них Джексону 37 років. Вони були зняті в готелі Four Seasons в Нью-Йорку.

У зірки запитують прямо, чи не являється він педофілом. На що Джексон нервово гигикає, позіхає і хитає головою, пише DailyMail.

Юристи також запитують артиста, чи чинив він над дітьми сексуальне насильство, зокрема йдеться про Маколея Калкіна, Вейда Робсона и Джеймса Сейфчака. Двоє останніх звинувачували виконавця у домаганнях, коли вони були хлопчиками. Чоловіки стверджують, що у дитинстві мали секс з Джексоном на його ранчо у Неверленді.

Майкл Джексон допит_1

Щоразу, коли юристи сторін обвинувачення говорили про насильство над хлопчиками, Джексон лише мовчки хитав головою. Його адвокат проінструктував артиста не відповідати.

Під час розмови з правоохоронцями, співак порівняв себе з Ісусом і ображався на те, як його особистість спотворили.

"Ісус говорив любити дітей та бути як діти, бути юними, бути невинними, бути чистими та порядними... Він завжди оточував себе дітьми, саме так виховували й мене, бути таким і наслідувати це", - зауважив Джексон.

Майкл Джексон допит_2

Також він додав, що не є гомосексуалістом і ніколи не вибілював свою шкіру.

"Я чорний американець, і я пишаюся цим, це честь для мене. Чутки про вибілювання шкіри - це чутки, я не вибілюю мою шкіру. Я не гей", - сказав Майкл.

Майкл Джексон допит_3

Нагадаємо, тим часом члени сім'ї американського покійного співака Майкла Джексона відреагували на вихід документального фільму, в якому виконавця звинуватили в розбещенні малолітніх хлопчиків. Фільм "Залишаючи Неверленд" розлютив і образив родичів співака.

Залиште свій коментар

Вибір редакції