У Мережі з'явилося відео зустрічі Вайнштейна з дівчиною, яка звинуватила його у зґвалтуванні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Під час зустрічі Вайнштейн неодноразово торкається до неї, гладить по плечу і фліртує.

Британський телеканал Sky News опублікував відео зустрічі Гарві Вайнштейна з бізнесменом Мелісою Томпсон - це перший відеодоказ неприйнятної поведінки голлівудського продюсера, про що раніше стало відомо зі слів десятків жінок.

World exclusive: Woman who alleges she was raped by Harvey Weinstein reveals video showing him behaving inappropriately with her – see Hannah Thomas-peter's full report here:

Опубліковано Sky News Середа, 12 вересня 2018 р.

Відео було записано в 2011 році на вебкамеру ноутбука, на якому Томпсон показувала ділову презентацію в офісі Weinstein Company. Вона очікувала, що її візьмуть у відділі маркетингу, однак Вайнштейн зустрів дівчину особисто, закрив за собою двері й велів персоналу не турбувати їх.

В ході зустрічі Вайнштейн неодноразово торкається до неї, гладить по плечу і фліртує.

Продюсер запропонував дівчині цього ж вечора повернутися до обговорення проекту в лобі розташованого неподалік готелю. За словами Томпсон, вона почувала себе некомфортно, але погодилася, розраховуючи, що їй не доведеться бути наодинці з Вайнштейном. Однак у підсумку продюсер привів її в свій номер, накинувся на дівчину і зґвалтував.

Адвокат Вайнштейна, коментуючи відео, заявив, що на ньому зображений обопільний флірт і, мовляв, нічого більше.

Нагадаємо, восени 2017 року десятки жінок, серед яких відомі актриси і моделі, публічно розповіли про домагання і сексуальне насильство з боку Гарві Вайнштейна. Зараз проти нього тривають кримінальні розслідування, однак Вайнштейн не визнає себе винним.

Відео Гарві Вайнштейн назвав сміховинними звинувачення у третьому зґвалтуванні

Слухання щодо третього зґвалтування напередодні відбулися у Нью-Йорку. На засідання сумнозвісний багатій прибув із власним адвокатом, а із зали суду вийшов під заставу.

Гарві Вайнштейн назвав сміховинними звинувачення у третьому зґвалтуванні

Залиште свій коментар

Вибір редакції