У Мережі з'явився перший трейлер політичної комедії "Слуга народу 2" із Зеленським

На широкі екрани картина вийде 24 грудня 2016 року.

Сьогодні в Мережі з'явився перший офіційний трейлер політичної комедії "Слуга народу 2".

На екранах кінотеатрів новий фільм від студії "Квартал 95" з'явиться з 24 грудня 2016 року.

"Слуга народу 2" - це продовження подій, викладених у популярному серіалі "Слуга народу", який був показаний на каналі "1+1" і став найбільш рейтинговим продуктом на українському ТБ восени 2015 року. Другий сезон серіалу вийде в ефірі "1+1" у 2017 році.

Фільм "Слуга народу 2" ще знаходиться в знімальному періоді. Комедію знімають у багатьох містах України – Київ та Київська область, Одеса, Львів, Харків, Запоріжжя. Знімання закінчуються наприкінці жовтня. Зараз знімальна група займається павільйонними сценами в Києві. Весь знімальний період фільму триває приблизно два з половиною місяці. Всього заплановано близько 75 знімальних днів.

Фільм "Слуга народу 2" орієнтований на український ринок і розповідає про реалії в нашій країні, про те, що зараз відбувається в Україні. Багато героїв у фільмі розмовляють українською мовою. У фільмі знімаються Станіслав Боклан, Володимир Зеленський, Євген Кошовий, Ольга Кияшко, Володимир Горянський, Дмитро Лаленков і багато інших українських акторів.

У фільмі використовується українська музика. Один з основних саундтреків звучить вже в трейлері – це пісня групи "Друга Ріка" "Назавжди".

Президент Василь Голобородько вже півроку при владі, а реформи стоять на місці, а боротьба з корупцією триває.

Зазначимо, що перший сезон телевізійного серіалу вже був проданий в Казахстан, Молдову і в Естонію. Найближчим часом українського "Слугу народу" можна буде подивитися англійською мовою на найбільшій світовій інтернет ТБ платформі Netflix. А опціон на формат серіалу нещодавно придбала американська компанія FOX Studios.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: