У Мережі з'явився трейлер скандальної стрічки про "гея-педофіла" Майкла Джексона

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У ролику постають чоловіки, які називають себе жертвами артиста.

У Мережі з'явився трейлер скандальної стрічки про Майкла Джексона "Залишаючи Неверленд", в якому зірку звинувачують у педофілії.

Канал HBO розмістив ролик на своїй сторінці у YouTube. У документальній картині з'являються головні герої цієї історії – Вейд Робсон і Джеймс Сейфчак. Вони розповідають, що коли їм було по 7 і 10 років, Джексон їх домагався і схиляв до інтимної близькості.

"Він сказав мені, що, якщо хтось дізнається про те, що ми робили, ми вирушимо до в'язниці на все життя. Я хочу мати можливість сказати правду так само голосно, як мене змушували брехати весь цей час", - говорить у трейлері Робсон.

Своєю чергою Сейфчак пригадав, що у своєму юному віці не вважав, що робить щось жахливе з Майклом.

"Не було думок про те, що це неправильно, нічого подібного. Секрети поїдають тебе з середини, тобі так самотньо", - розповів Сейфчак.

Зауважимо, що прем'єра документального фільму "Залишаючи Неверленд", у якому розкриваються педофільські нахили покійного Майкла Джексона, вперше показали 25 січня на фестивалі "Санденс".

Після показу обурені родичі виконавця назвали озвучені у фільмі звинувачення артиста в педофілії "публічним лінчуванням". Згідно із заявою родичів, не було представлено жодних речових доказів зроблених у фільмі заяв.

Залиште свій коментар

Вибір редакції