Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"У нас не Україна – пристрелять до інавгурації". Галкін пояснив, що не збирається у президенти Росії

Шоумен висміяв скандал навколо власного виступу у Новосибірську.

Російський гуморист Максим Галкін висміяв скандал із власним виступом у Новосибірську, у якому критикував російське телебачення, яке постійно говорить про Україну, а також поглузував над президентом РФ.

Нинішній концерт у Кремлівському палаці Галкін почав з того, що такої популярності, як після публікації новосибірського відео у Мережі, ще не мав. І потішився, що люди серйозно його почали підтримувати як ймовірного кандидата у президенти Росії.

"Приємно, що люди думають, що вони ще щось вирішують на виборах", - пожартував Галкін.

Також шоумен іронізував, що після перемоги на виборах президента України Володимира Зеленського, має підвищену увагу з боку можновладців.

"З тих пір, як обрали Зеленського, наша влада почала на мене зовсім по-іншому дивитись", - кепкує на відео, опублікованому російською журналісткою Оленою Риковцевою, Галкін.

І тут же заспокоює своїх "конкурентів": "Хочу одразу заявити – урочисто обіцяю, що я нікуди не збираюсь. У нас не Україна, в нас пристрелять ще до інавгурації. Тому одразу хочу заявити, що все, що я говоритиму на концерті – це "хіханьки-хаханьки"".

Как и обещала, шлю отчет с концерта Максима Галкина в Кремлевском Дворце. Сначала он двинул вступительное слово по поводу новой совершенно для него неожиданной волны популярности, которая обрушилась на него после новосибирского видео в ютьюбе. Вот послушайте. «Пристрелят до инаугурации» - это здесь. Картинка никакая, потому что сижу далеко. Но главное звук. Про обещанную здесь же «политическую часть» и про концерт в целом в следующем посте.

Опубліковано Еленою Рыковцевою Пʼятниця, 29 листопада 2019 р.

Нагадаємо, під час концерту у Новосибірську, відео з якого розійшлося Мережею, Галкін говорить, що за Путіна вже виросло ціле покоління людей, які не знають інших президентів і думають, що "Путін" - це така професія.

Залиште свій коментар

Вибір редакції