Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "Новому інспекторі Фреймут. Міста" покажуть, як ведучу побив директор м'ясокомбінату

Інцидент стався у Хмельницькому.

Щовівторка о 22:00 в ефірі каналу "1+1" телеведуча Ольга Фреймут разом з командою перевіряє міста у проекті "Новий інспектор Фреймут. Міста", щоб дізнатися, наскільки комфортно там жити звичайним українцям.

Програма викликала резонанс у суспільстві та ЗМІ ще під час знімань, проте випуск, який телеглядачі побачать сьогодні ввечері, став чи не найочікуванішим у сезоні. Ольга Фреймут з командою експертів і таємних агентів перевірятиме Хмельницький за п'ятьма критеріями: їжа, медицина, освіта, безпека і еліта.

Телеведуча відгукнулася на прохання глядачів проінспектувати місцевий м'ясокомбінат "Проскурів М'ясо", на який жителі міста неодноразово скаржилися через кров, що витікає на городи, сморід та велику кількість щурів. Зауважимо, що підприємство постачає продукти до дитячих садків і шкіл.

Ольга Фреймут у Хмельницькому_2
прес-служба каналу "1+1"

Проте інспекція мала неочікувані наслідки. Директор м'ясокомбінату грубо повівся з Ольгою Фреймут, вдаривши її у спину та виштовхавши надвір. Від сильного удару у телеведучої залишився великий синець на спині. 

Втім, команда проекту побачила, в яких умовах працюють робітники підприємства, і відзняла це на відео, яке увійшло до сьогоднішнього випуску.

 "Я поїхала в "Проскурів М'ясо", бо кликали люди: не можуть закрити, а владу неодноразово просили. Агенти, які влаштувалися на роботу, підтвердили нарікання хмельничан. А коли ми з командою зайшли всередину, то в якийсь момент заклякли від побаченого", - розповідає Ольга Фреймут.

Ольга Фреймут у Хмельницькому_3
прес-служба каналу "1+1"

Також, у новому випуску програми Ольга Фреймут зустрінеться зі скромним мером міста Хмельницький та дізнається, чи вірний він дружині. Цікаво, що міський голова має найвищий рівень довіри серед інших мерів, згідно з соціологічними дослідженнями.

Чи виявиться мер порядною людиною та як директор м'ясокомбінату вдарив Ольгу Фреймут, телеглядачі побачать вже сьогодні о 22:00 на "1+1" у програмі "Новий інспектор Фреймут. Міста".

Залиште свій коментар

Вибір редакції