Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У новому кліпі Alyosha та Vlad Darwin продемонстрували справжнє торнадо почуттів у палкій пустелі

Дует презентував відео на пісню "Торнадо".

Дует Alyosha та Vlad Darwin, який нещодавно після семирічної паузи представили спільну роботу на пісню "Пірнай", наразі випустили новий пристрасний кліп

Артисти потішили фанів відеороботою на пісню "Торнадо", яка була відзнята в пустелі Об’єднаних Арабських Еміратів.

"Знімання відбувалися і з землі, і з повітря. Ми хотіли передати масштаб почуттів, які живуть в серцях закоханих, тому обрали саме пустелю — величезний відкритий простір. "Торнадо" — це палкі почуття, цікаві образи, захопливі краєвиди. Alyosha з ніжної й тендітної музи кліпу "Пірнай" перетвориться на шаманку. Вона чаклує, і ви в цьому переконаєтеся. Мені дійсно подобається перевтілення Alyosha в цьому відео", - зізнався Vlad Darwin.

Alyosha та Vlad Darwin_3

У кліпі Alyosha та Vlad Darwin уособлюють Жіноче і Чоловіче начало. За сюжетом відео, закохані рухаються у безмежній пустелі одне одному на зустріч, орієнтуючись виключно на свої відчуття. Дорогою вони звільняються від всього зайвого, знімають з себе верхній одяг — все, що заважає бути у гармонії з цим простором. Під час зближення навколо головних героїв просто із землі народжується нове життя — чесна енергія любові, яка створена самою природою.

Цікавим елементом у кліпі стали закохані пари, які передали всю пристрасть шалених емоцій кохання. У вирі почуттів та в обіймах пустелі, дівчата та хлопці пристрасно обіймаються, цілуються, зривають одне з одного одяг, демонструючи справжнє торнадо почуттів у палкій пустелі.

Alyosha та Vlad Darwin_8

В момент, коли Alyosha та Vlad Darwin опиняються за кілька кроків один від одного, всі люди навколо них перетворюються на біле сяйво й зникають. А у долонях героїв з’являється Сіріус — зірка, що вказує шлях до спільного майбутнього.

"З настанням ночі ми втрачаємо орієнтир куди рухатися далі. Люди у пустелі розчиняються для того, щоб вночі вказати головним героям відео шлях одне до одного. Коли вони розсипаються, вони освітлюють шлях для Vlad Darwin, шлях для Alyosha, яких він, у підсумку, приводить одне до одного", - прокоментувала роботу режисерка кліпу Інна Грабар.

"Коли закохуєшся, в душі виникають вітри сумніву і сподівань. Лише потім настане спокій і народиться нове сонце. А створення цього Всесвіту починається зі справжнього торнадо.  До того як стихнути, воно або дасть народження новому, або зруйнує наявне. Тож нехай всі ваші торнадо проходять за вікном, коли ви у спокої та безпеці, а між вами лише кохання", - зауважила Alyosha.

Зауважимо, що вже 16 лютого у столичному Жовтневому палаці дует Alyosha & Vlad Darwin виконають свої нові та вже відомі пісні наживо. Це буде великий спільний концерт до Дня закоханих.

Нагадаємо, окрім спільних кліпів з Vlad Darwin, Alyosha продовжує тішити фанів і сольними піснями та відеороботами. Так, не так давно співачка представила відео на пісню "Планети", знімальний процес якого тривав 17 годин. За цей час артистка встигла змінити п’ять образів, які стали алегорією думок, ідей та вражень.

Залиште свій коментар

Вибір редакції