Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У новому сезоні "Танців з зірками" може взяти участь зірка американської версії шоу

Команда проекту вже розпочала активну підготовку до другого сезону шоу.

Команда легендарних "Танців з зірками", яка нещодавно отримала одразу п’ять нагород  щорічної  національної телевізійної премії "Телетріумф", вже розпочала активну підготовку до другого сезону проекту.

Так, креативний продюсер "Танців з зірками" та "Голосу країни" Володимир Завадюк поділився, кого проект розглядає як учасників, які вже незабаром вийдуть на головний танцювальний паркет країни.

"Я можу розкрити одну таємницю. Наразі ми ведемо перемовини з зіркою американських "Танців з зірками", але з ким саме не скажу", - поділився Володимир з журналісткою ТСН.

Зазначимо, що "Танці з зірками" за версією "Телетріумфу" стали найкращим розважальним форматним шоу, а продюсерська група проекту у складі Олександра Ткаченка, Ольги Слісаренко, Вікторії Баранової (Лєзіної), Володимира Завадюка, Марини Грицуляк перемогла у номінації "Продюсер/продюсерська група телепрограми". Тим часом, Юрій Горбунов отримав перемогу у номінацій "Ведуча/ведучий розважального форматного шоу", Андрій Музика став найкращим режисером-постановником розважальної програми-шоу, гумористичної програми, музичної програми, концерту, церемонії, а Ольга Слонь перемогла у номінації "Художник по костюмах/стиліст".

"Танці з зірками"_4
прес-служба каналу "1+1"
Продюсерська група проекту "Танці з зірками"

Незмінним ведучим "Танців з зірками" був Юрій Горбунов, членами журі – тренер "Голосу.Діти-4" MONATIK, всесвітньо відома балерина Катерина Кухар і популярний хореограф Влад Яма, а переможцями стали українська співачка і тренер "Голосу.Діти-4" Наталя Могилевська та Ігор Кузьменко, які у фіналі виконали пристрасну румбу.

"Танці з зірками"_1
прес-служба каналу "1+1"
Члени журі "Танців з зірками"

"Танці з зірками"_2
прес-служба каналу "1+1"
Наталя Могилевська та Ігор Кузьменко

Нагадаємо, що випуски "Танців із зірками" очолили ТОП рейтингових телепродуктів на українському ТБ в осінньому сезоні 2017 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції