У Нью-Йорку розпочався процес над Вайнштейном за звинуваченням у сексуальних домаганнях

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Колишньому голлівудському продюсеру загрожує довічне ув'язнення.

У Нью-Йорку в понеділок, 6 січня, розпочався судовий процес над колишнім голлівудським продюсером Гарві Вайнштейном, якого обвинувачують у сексуальних домаганнях.

67-річний Вайнштейн з'явився на засідання суду штату Нью-Йорк у супроводі адвокатів, повідомляє агенція dpa. Перед будівлею суду зібралися багато жінок, які закидають колишньому продюсеру домагання, зокрема акторка Розанна Аркетт. Демонстрантки тримали плакати з закликами до справедливості щодо жертв домагань.

Нагадаємо, понад 80 жінок, зокрема такі відомі голлівудські акторки, як Анджеліна Джолі, Сальма Гаєк, Ешлі Джадд, Ума Турман та Гвінет Пелтроу, звинувачували Вайнштейна у сексуальних домаганнях.

Однак нинішній судовий процес, який може тривати кілька тижнів, стосується звинувачень у домаганнях лише з боку двох жінок. Ідеться про випадки зґвалтування та примушування до орального сексу, які сталися у 2006 та 2013 роках.

Решта інцидентів не розглядаються через сплин строку давності притягнення до кримінальної відповідальності. Колишньому продюсеру, який сплатив заставу і наразі перебуває на волі, загрожує довічне ув'язнення. Сам Вайнштейн усі звинувачення відкидає.

Як повідомлялося, у грудні минулого року досягнуто попередньої принципової угоди щодо врегулювання громадянських позовів з майже 30 акторками та колишніми співробітницями Гарві Вайнштейна. Сума компенсації, яку згоден виплатити Вайнштейн, становить 25 мільйонів доларів.

Відео Проти голлівудського продюсера Гарві Вайнштейна висунули нові звинувачення

Домагався неповнолітню! Західні ЗМІ оприлюднили нові звинувачення проти голлівудського продюсера Гарві Вайнштейна. На чоловіка поскаржилася жінка, якій на момент інциденту було 16.

Проти голлівудського продюсера Гарві Вайнштейна висунули нові звинувачення

 

Вибір редакції