Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Осадчої – зріст, у Ями – лиса голова: члени журі "Модель XL" розповіли про власні комплекси

Зірки згадали, що свого часу заважало їм нормально жити.

У жовтні на "1+1" відбудеться довгоочікувана прем’єра проекту "Модель XL", який розширить сучасні уявлення про жіночу красу.

Учасницями реаліті стануть 10 дівчат з пишним формами.

Дівчатам доведеться пройти складні випробування, щоб отримати головний приз – стати обличчям колекції Андре Тана для жінок "в тілі" "A.Tan+" та прикрасити обкладинку журналу Cosmopolitan.

Під наглядом професійного журі вони навчатимуться не тільки модельним навичкам, але і боротимуться з власними комплексами, упередженнями та руйнуватимуть застарілі стереотипи краси.

Цікаво, що члени журі проекту, ведуча "1+1" Катерина Осадча, дизайнер Андре Тан, суддя "Танців з зірками" Влад Яма та модель pluse-size з Латвії Тетяна Мацкевич, свого часу теж мали комплекси, проте змогли їх побороти і стати успішними та відомими людьми.

Так, Катерина Осадча розповіла, що в дитинстві соромилася свого зросту:

"У школі я була вищою за решту однолітків. Мій зріст дещо заважав мені, я була трішки незграбнішою за інших. Тоді я займалася танцями, і через зріст мене навіть завжди ставили останньою. Але, щойно почала займатись модельним бізнесом у 14 років, одразу комплекси зникли. Я зрозуміла, що це моя перевага, а не недолік".

Судді проекту "Модель XL"_3
прес-служба каналу "1+1"
Катерина Осадча

Дизайнер Андре Тан, який також вирішуватиме долю учасниць на проекті "Модель XL", приголомшив відвертим зізнанням. Виявляється, дизайнер соромився власного носа:

"Моїм головним комплексом ще з дитинства був власний великий ніс. Все життя сестра називала мене кирпатим, а у школі постійно дражнили. Я навіть говорив, що коли виросту, то зроблю щось з цим носом. Але потім зрозумів, що я таким народився і маю любити себе таким. Нашим учасницям проекту та глядачкам я теж бажаю полюбити себе такими, якими вони є".

Судді проекту "Модель XL"_1
прес-служба каналу "1+1"
Андре Тан

Хореограф та суддя "Танців з зірками" Влад Яма розповів, як вперше поголив голову, та зізнався, що дуже переймався через те, що буде виділятися серед інших танцюристів:

"Пам’ятаю, що дуже боявся та соромився поголити голову вперше. Я розумів, що для бального танцюриста це дуже нетипово. Тоді я не знав жодного відомого танцюриста з лисою головою. Вони всі мали пишні зачіски. Але коли я врешті-решт зважився, то це стало моєю "фішкою", дозволило мені виділитися серед інших, стало моєю особливістю. Це було ще під час першого сезону "Танців з зірками".

Судді проекту "Модель XL"_2
прес-служба каналу "1+1"
Влад Яма

Модель плюс сайз з Латвії Тетяна Мацкевич розповіла, що зіштовхувалася з жорстокими образами через свої розміри, але, подолавши комплекси та навчившись любити себе, стала популярною моделлю:

"В дитинстві я себе дуже не любила, мала багато комплексів. Я була рудою, кучерявою та повненькою, за що мене постійно дражнили у школі. Трохи пізніше я стала ще набирати вагу – у мене генетична схильність. Всі подружки були худими, на їхньому фоні я виглядала товстою, тому комплекси посилились. Я не розуміла, що це моя особливість, не цінувала цього, а хотіла бути, як всі. Відчайдушно та безрезультатно намагалась схуднути. Але в якийсь момент мені це набридло. Я поступово перетворила свої "недоліки" у переваги. Зараз я живу у гармонії зі своїм тілом. Мої розміри не заважають мені жити. Я - індивідуальність. Чому я повинна відповідати вигаданим стандартам?".

Судді проекту "Модель XL"_4
прес-служба каналу "1+1"
Тетяна Мацкевич

Нагадаємо, прем’єра проекту "Модель XL", учасниці якого отримають шанс стати українською моделлю плюс сайз, відбудеться на "1+1" вже у жовтні. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції