У передостанній день туру Меган та Гаррі посадили дерево, пожбурляли чоботами та відвідали офіційний захід

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Програма королівського подружжя у Новій Зеландіі дуже насичена.

Королівський тур Австралією та Океанією 37-річної Меган Маркл і 34-річного принца Гаррі близький до завершення.

Проте програма передостаннього дня як і попередніх була досить насиченою.

Вранці герцог і герцогиня Сассекські прилетіли до Окленда, де спочатку вирушили до Норт-Шор-Сіті, де розташований лісовий масив площею в 20 гектарів, який став частиною екологічного проекту королеви Єлизавети II Queen's Commonwealth Canopy.

Принц Гаррі та Меган. Нова Зеландія_1
Reuters

Меган з'явилася на публіці в досить комфортному образі. Вибором Меган став темно-синій укорочений піджак від Karen Walker, завужені джинси від J Crew, чорний топ і гумові чоботи від MacBoot. До речі, принц Гаррі також був у гумових чоботях.

Ні дощ, ні вітер не завадили Гаррі і Меган спочатку взяти участь у відкритті спеціальної дошки, що вказує на те, що відтепер цей ліс перебуває під охороною королівського дому, а потім зробити і свій внесок в збереження лісу - вони посадили саджанці на околиці масиву.

Принц Гаррі та Меган
Reuters
Принц Гаррі та Меган. Нова Зеландія_6
Reuters

Після цього Гаррі і Меган разом зі школярами, учасниками екогрупи Trees in Survival, розділилися на команди і почали по черзі кидати гумові чоботи, - хто далі. Перемогу вдалося здобути команді герцогині.

Принц Гаррі та Меган. Нова Зеландія_3
Reuters
Принц Гаррі та Меган. Нова Зеландія_5
Reuters
Принц Гаррі та Меган. Нова Зеландія_4
Reuters

Не обійшлося і без подарунків - майбутній малюк Гаррі і Меган отримав в'язаний плед і маленькі гумові чобітки.

Принц Гаррі та Меган. Нова Зеландія_2
Reuters

Після цього королівське подружжя вирушило до благодійного фонду, який допомагає дітям, чиї батьки перебувають в ув'язненні. Там їх зустріла прем'єр-міністр Джасінда Ардерн. Герцог і герцогиня Сассекські також встигли поспілкуватися з місцевими жителями, які подарували їм пам'ятні подарунки.

Принц Гаррі та Меган. Нова Зеландія_9
Reuters

Для заходу Меган змінила гумові чоботи на туфлі-човники на підборах, а джинси і піджак на елегантну сукню кольору айворі довжиною трохи нижче коліна та бежевий тренч.

Принц Гаррі та Меган. Нова Зеландія_10
Reuters

Під час візиту королівського подружжя до фонду, у місті Таумаруні, розташованому за 280 км від Окленда, стався землетрус амплітудою 6,2 бала, який був цілком відчутним і в Окленді. На щастя, пара на постраждала.

Принц Гаррі та Меган. Нова Зеландія_11
Reuters

Наступними пунктами програми герцогів значилася зустріч з місцевими жителями Окленда в гавані Віадук і офіційний прийом, організований прем'єр-міністром у Військово-історичному музеї.

Принц Гаррі та Меган. Нова Зеландія_13
Reuters

Для вечірнього заходу Меган вибрала темно-синю сукню Antonio Berardi, у якій вже з'являлася на публіці. В ній Меган вперше прийшла на благодійний матч з поло за участю Гаррі у травні 2017 року.

Принц Гаррі та Меган. Нова Зеландія_14
Reuters

Нагадаємо, вчора Меган у досить короткій білій сукні та принц Гаррі відвідали справжній бал нечисті у Новій Зеландії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції