У переможниці "Євробачення-2018" Нетти випадково зламалася нагорода – кришталевий мікрофон

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Інцидент стався одразу після того, як Сальвадор Собрал вручив Нетті трофей.

Переможниця "Євробачення-2018" Нетта Барзілай з Ізраїлю після свого тріумфу на музичній першості дала прес-конференцію.

У розмові з журналістами тріумфаторка конкурсу зізналася, що перш за все на "Євробаченні" конкурувала сама з собою, а не з кимось іншим. Почувши, що вона перемогла, Нетта зізналася, що спочатку все було наче у чорному тумані.

Виконавиця окремо подякувала ЛГБТ-спільноті, яка її активно підтримувала і амбасадором якої вона є. Нетта поділилася, що вона з повагою ставиться до людей нетрадиційної сексуальної орієнтації та навіть збирається взяти участь у прайді в Тель-Авіві.

"Я ціную їх. Більшість - у моїй команді, більша частина моєї команди… Вони піклуються про мене і підтримують мене протягом усіх цих важких часів. Частина спільноти. Я ніхто без них, без їхньої енергії, я виступатиму для них до кінця свого життя. І я буду на наступному прайді у Тель-Авіві. Приїжджайте на прайд-парад, на парад кохання", - закликала артистка.

Щодо того, який меседж прагнула донести Нетта до людей, вона відповіла:

"Головне моє послання – бути собою. Я поважаю себе незалежно від свого розміру. Неважливо, який у мене настрій, який мій голос – це не головне. Я маю бути собою і маю слухати себе, як я хочу створювати музику", - сказала Барзілай.

Переможниця "Євробачення-2018" Нетта_3
Reuters

А от що насамперед дівчина зробить, коли повернеться до рідного Ізраїлю, вона відповіла коротко: "Хумус".

Наостанок Нетта поділилася, що після перемоги насамперед зустрінеться зі своїми фанами, які її активно підтримували.

Цікаво, що під час прес-конференції супервайзер "Євробачення" Йон Ула Санд вручив Нетті ще один трофей – "кришталевий мікрофон". Як з’ясувалося, той, що Нетті вручив переможець "Євробачення-2017" Сальвадор Собрал – зламався.

Переможниця "Євробачення-2018" Нетта_1
Getty Images
Нетта Барзілай та Йон Ула Санд

Не лишила без коментаря Нетта й слова Собрала щодо її виступу. Нагадаємо, раніше Сальвадор сказав, що вважає пісню Барзілай "жахливою"

"Щодо Сальвадора, я відчула, що він поважає мене, коли передавав мені мікрофон, я читала про те, що він сказав про мою пісню. Я відчувала, що він поважає мене і я надсилаю йому лише любов", - сказала Нетта.

Переможниця "Євробачення-2018" Нетта_2
Getty Images
Сальвадор Собрал та Нетта Барзілай

Після цих слів до дівчини підійшов Йон Ула Санд і віддав їй новенький кришталевий мікрофон.

"Я чув, що твій трофей зламався, тож я приніс тобі ще один", - сказав супервайзер "Євробачення" і привітав Нетту з перемогою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції