У першому інтерв'ю після народження дітей Клуні похизувався успіхами у зміні підгузників

Дружина Джорджа розповіла, який з актора батько.

Голлівудська пара Джордж і Амаль Клуні вперше після народження близнюків поспілкувалися з пресою. Подружжя дало інтерв'ю виданню The Hollywood Reporter.

Амаль разом з чоловіком відповідала на запитання.

За словами мами близнюків, Джордж – хороший батько. Клуні, своєю чергою, похизувався успіхами у вихованні малюків Елли і Олександра.

Джордж Клуні та Амаль Клуні _1
Reuters

"Ми з дружиною дуже неспокійні, і Амаль навіть більше, ніж я, але я чудово справляюся зі зміною підгузників. Ніколи не думав, що буду успішним у цій справі. Тепер мій будинок наповнений теплими звуками дітей, що плачуть. Потрібно бачити обличчя моїх друзів, які спостерігають за тим, як я міняю підгузник. Вони сміються наді мною. Я стільки років називав їх лайном, тому зараз заслужив усе це", – зізнався він.

Для артиста новина про те, що він у свої 56 буде батьком близнюків, стала подивом. Чоловік пригадав, як лікар повідомив йому про прийдешнє поповнення в родині.

"Лікар під час УЗД сказав: "Є одна дитина". Я відповів: "Чудово". І раптом медик додав: "А ще є друга дитина". Ми з Амаль сиділи і просто дивилися на аркуші паперу, які нам дали, і думали, що тут якась помилка", - розповів селебріті.

Джордж Клуні та Амаль Клуні _2
Reuters
Пара вперше поспілкувалася з пресою після народження дітей

У майбутньому подружжя навряд чи зважиться завести ще дітей. Амаль сказала у відповідь журналісту: "Мені 39, вже пізно".

При цьому її чоловік зазначив, що його обраниця завагітніла без медичних втручань.

Зараз в думках Клуні щасливе майбутнє доньки та сина.

Джордж та Амаль Клуні
Reuters

"Я хочу, щоб вони були щасливі. Я хочу, щоб у них було почуття гумору. Я хочу, щоб їх цікавили різні речі. Я хочу, щоб вони співчували іншим людям. Бо це важливо - відчувати емпатію", - підсумував він.

Відповідаючи на запитання журналіста Джордж поринув у спогади і поділився тим, як освідчився Амаль. За його словами, він 20 хвилин, стоячи на одному коліні, чекав відповіді обраниці.

Зустріч з дружиною артист називає "вершиною везіння".

"Кожен день свого життя я відчуваю себе щасливчиком. Мені щастило в кар'єрі. І вершиною везіння стала зустріч з ідеальною супутницею. Не все в житті відбувається за вашим графіком, але одного разу ви зустрічаєте людину, з якою завжди повинні були бути поруч. Ось так я почуваюся зараз і впевнений, що Амаль відчуває те ж саме", - зізнався актор.

Нагадаємо, через три місяці після пологів Амаль Клуні вразила стрункою фігурою у Венеції. Пара повторила свій весільний круїз на човні, а після – радісно позувала фотокамерам на червоному хіднику кінофестивалю.

Залиште свій коментар