У первістка Гаррі та Меган з'явилася нова няня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Жінка вимушена була підписати велику згоду про нерозголошення.

Королівське подружжя принца Гаррі та Меган, яке нещодавно залишилося без няні свого первістка, знайшло нову.

Зауважимо, наприкінці травня герцоги Сассекські звільнили помічницю через два тижні після початку її роботи. Однак, як повідомляє видання Daily Mail з посиланням на біографа королівської родини, наразі Меган та принц Гаррі найняли нову помічницю, з якою підписали велику угоду про дотримання секретності.

Відомо, що у няні первістка королівського подружжя звичайний робочий день. Жінка не ночує під одним дахом з родиною і не працює у вихідні. При цьому її звільнили від обов'язку приїжджати за викликом в нічний час, оскільки Меган Маркл сама стежить за дитиною і встає вночі, щоб її погодувати.

Також біограф родини Кеті Ніколл повідомила, що Меган, яка стала мамою понад два місяці тому, дозволяє своєму тілу відновлюватись природним шляхом.

"Меган не ходить до спортзалу. Вона не поспішає повертатися в форму. Немає важких тренувань. Немає вагів. Вона насолоджується цим часом", - додала Кеті.

Нагадаємо, нещодавно Меган вперше з'явилася перед публікою після пологів. Герцогиня Сасссекська не змогла пропустити офіційного святкування дня народження Єлизавети II. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції