У поліції відреагували на чутки про порушення справи проти Скрипки через висловлювання про "гетто"

До правоохоронців звернулася група людей, яка була незадоволена словами музиканта.

У поліції прокоментували можливість відкриття справи проти лідера гурту "ВВ" Олега Скрипки через його висловлювання про "гетто для тих, хто не вивчив українську мову".

Після цих заяв музиканта група незадоволених звернулася до поліції з проханням покарати артиста.

"До Шевченківського управління поліції звернулася група осіб із заявою щодо слів Олега Скрипки. Перевірку розписали на дільничних, але потім виявилося, що це не за адресою і матеріали передали в Печерське управління", - прокоментували інцидент в прес-службі поліції Києва, пише "КП" в Україні".

А от начальник слідчого відділу Печерського управління поліції Святослав Приходько наголосив, що підстав для відкриття кримінального провадження проти Скрипки немає.

"Про це найближчим часом будуть письмово повідомлені заявники", - додав Приходько і нагадав, що артист публічно вибачився за свої слова.

Нагадаємо, що Олег Скрипка втрапив у скандал в квітні. Тоді музикант доволі різко описав своє ставлення до людей, які не володіють українською мовою. Зокрема, артист зауважив, що ті люди, які не можуть вивчити українську, "мають низький IQ".

"Треба їх відокремити, тому що вони соціально небезпечні, треба створити гетто для них", - сказав тоді Скрипка.

Згодом у коментарі сайту ТСН.ua Олег Скрипка пояснив "перекручені" слова про "гетто для тих, хто не вивчив українську мову" і попросив вибачення за сказане.

Залиште свій коментар