Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Приходько відреагували на заяву Нищука: Не гарно обманювати артиста

Представник виконавиці заявив, що не був проінформований щодо змісту відео.

PR-менеджер співачки Анастасії Приходько, яка пожалілася на Порошенка, що він незаконно використав її у своїй передвиборчій кампанії, Денис Путинцев прокоментував інцидент.

В коментарі сайту ТСН.ua Путинцев підкреслив, що від самого початку цієї історії не знав про те, для чого насправді знімається ролик.

"До мене прийшов артист, сказав, що Євген Нищук попросив знятися у соціальному ролику на підтримку української культури. Після цього ми бачимо ролик, де в кінці написано великими літерами Петро Порошенко", - сказав менеджер Приходько.

Путинцев додав, що дійсно, після того, як Настя погодилася взяти участь у нібито соціальному ролику, надалі спілкування з організаторами знімань вів він. Однак і тоді його не попередили, що Приходько стає учасницею знімань рекламної кампанії Петра Порошенка.

"Так, спілкувалися, але ані слова не було сказано про прізвище Порошенка, ані про те, що це політична заказуха. Більше того, жодних документів ми не підписували. Взагалі немає жодних документів підписаних мною або артистом", - наголосив Денис.

PR-менеджер виконавиці ще раз зауважив, що це була особиста домовленість Анастасії Приходько з Євгеном Нищуком, якого артистка вважала своїм другом.

"Настя вважала Євгена своїм другом і це їхні особисті домовленості. Тепер вони мають між собою з’ясувати це питання. Я, на жаль, на цю ситуацію від самого початку не міг вплинути. Це домовленість артиста та міністра культури. Ми знімали соціальний ролик, у якому була лише заявлена одна Анастасія. В результаті вона була там не сама. Не гарно обманювати артиста та його менеджмент", - прокоментував представник Анастасії.

Анастасія Приходько_3
Facebook/Анастасія Приходько
Анастасія Приходько з міністром культури Євгеном Нищуком

За словами Дениса, перед запуском ролика в ефір йому показали це відео. Побачивши там прізвище Порошенка, Путинцев одразу заборонив ролик випускати. Проте його не послухали.

"Жодного офіційного документа не було підписано. Більше того, мені заздалегідь режисер показував ролик. Коли я побачив у кінці Порошенка я заборонив цей ролик. Я кажу: "Люди, одумайтеся і не запускайте його". Ми наразі не підтримуємо жодну політичну силу, нам неприємно, що нас використовує якась певна політична сила. Патріотичні, чисті наміри Насті… Вона людина, яка втратила абсолютно все, що у неї було, а об неї рідна країна витирає ноги. Це неприємно", - підсумував Путинцев.

Нагадаємо, що раніше Анастасія Приходько опублікувала у своєму Facebook відео, у якому розповіла, що обманним шляхом стала учасницею передвиборчої кампанії Петра Порошенка. За словами артистки, їй зателефонував Євген Нищук та запропонував взяти участь у соціальному ролику. Проте він ані слова не сказав про Порошенка.

Пізніше в коментарі "Таблоїд" представники Нищука заявили, що дійсно між Приходько та Нищуком відбулася розмова "щодо просто принципової згоди у зніманнях умовного відеоролика". Надалі ж, стверджують у Нищука, продюсери ролика спілкувалися з представником співачки Денисом Путинцевим. У Нищука наголосили, що Путинцев буцімто "був поінформований щодо змісту знімань та сприяв їхньому проведенню".

Водночас представники Нищука зауважили, що зранку ролик перемонтували і зараз він йде на екранах без участі Приходько.

Залиште свій коментар

Вибір редакції