Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії помер актор, який зіграв Петруху в культовому фільмі "Біле сонце пустелі"

Миколі Годовикову було 67 років.

У російському Санкт-Петербурзі помер 67-річний актор Микола Годовиков. Найбільш відома його роль – червоноармієць Петруха в культовому радянському фільмі "Біле сонце пустелі".

"Так, помер. Дня чотири тому я востаннє в нього був удома. У нього був рак", - повідомив РБК директор актора В'ячеслав Смородінов.

Коли і де поховають Годовикова, поки що невідомо.

Микола Годовиков народився 1 січня 1950 року в тодішньому Ленінграді. Його дебютом у кіно була роль безпритульного в "Республіці ШКІД" 1966-го року. Потім він з'явився у фільмі "Женя, Женечка і "Катюша". Найбільшу популярність йому принесла роль Петрухи в "Білому сонці пустелі" режисера Володимира Мотиля.

Після того актор рідко з'являвся в кіно, був тричі засуджений, провів в ув'язненні сумарно сім з половиною років. 1993-го влаштувався на роботу в петербурзький "Метробуд". У 1990-х він повернувся в кіно: грав епізодичні ролі в серіалах "Таємниці слідства", "Вулиці розбитих ліхтарів", "Бандитський Петербург". Останньою його роботою була роль керуючого казино у фільмі "Шеф".

Нагадаємо, два тижні тому, 10 листопада, на 70-му році життя помер російський письменник і сатирик Михайло Задорнов, який мав онкозахворювання.

Залиште свій коментар

Вибір редакції