У Росії померла "зірка" серіалу "Моя прекрасна няня" та "Єралашу"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Олександрі Назаровій було 79 років.

Померла народна артистка Росії Олександра Назарова.

Про це повідомила пресслужба Московського драматичного театру імені М. М. Єрмолової.

"Надійшла гірка звістка: не стало дивовижної, чудової, унікальної Олександри Іванівни Назарової. Це непоправна втрата не лише для нашого театру, а й для всього російського мистецтва", - ідеться в повідомленні.

Про дату, час і місце прощання повідомлять додатково.

Що стало причиною смерті 79-річної Назарової, невідомо. Заступниця художнього керівника театру Галина Боголюбова розповіла, що Назарова мала проблеми з легенями, лікувалася на стаціонарі.

Назарова була акторкою театру та кіно. Понад пів століття вона грала в Московському драматичному театрі імені Єрмолової. Паралельно знімалася в кіно - на її рахунку ролі в майже 90 фільмах та серіалах, найвідоміші серед яких - "Екіпаж", "Принцеса на бобах", "Бригада", "Кадети", "Нічний дозор", "Аеропорт". Проте справжню славу їй принесла роль баби Наді в комедійному серіалі "Моя прекрасна няня". У ньому вона знімалася, коли їй було за 60. Вона також озвучувала іноземні фільми та мультики, такі як "Гаррі Поттер", "Поганий Санта", "Божевільний Макс. Дорога люті", "Елвін і бурундуки", "Льодовиковий період", "Качині історії". Також була акторкою гумористичного "Єралашу".

Залиште свій коментар

Вибір редакції