У соцмережах з'явилася особиста сторінка героїні серіалу "Моя улюблена Страшко"

У соцмережах з'явилася особиста сторінка героїні серіалу "Моя улюблена Страшко"

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Там вона ділиться власними історіями та проблемами, близькими кожному.

Скоро на телеканалі "1+1" відбудеться прем'єра нового українськомовного серіалу "Моя улюблена Страшко".

У ньому головні ролі виконають молода українська акторка, випускниця майстерні Льва Сомова Ірина Поплавська, та актор театру та кіно Олександр Соколов.

Напередодні великої прем'єри телеканал "1+1" запустив квест у соціальній мережі Instagram. Мета - знайти сторінку героїні серіалу "Моя улюблена Страшко" Насті Глушко. Це онлайн-щоденник, у якому піднімаються теми булінгу, мобінгу, сексизму та інших проблем сучасного суспільства.

Фото: пресслужба каналу "1+1"

На користувачів чекало багато яскравих сюжетних поворотів та захопливих ілюстрацій. Учасникам квесту потрібно було вгадати, що саме обере Настя Глушко: встигнути на роботу вчасно чи поспілкуватися з другом, якого давно не бачила, одягнути спідницю соковитих кольорів чи темних відтінків та інше. Користувачі з цікавістю проходили квест, шукаючи наступні підказки заради того, щоб знайти сторінку головної героїні та виграти цінні призи.

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Вчора квест завершився і за допомогою random.org було визначено переможців, імена яких оголосили на сторінці головної героїні серіалу ya_ne_strashko та в офіційному акаунті 1+1. Нагадаємо, в розіграші брали участь підписники, які відповіли правильно на всі запитання квесту та дотрималися умов. Загалом у квесті взяло участь близько двох тисяч користувачів.

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Тож нарешті всій країні стала відома сторінка, яка стала особистим щоденником героїні. У ньому вона ділиться власними історіями, переживаннями та особистими проблемами, близькими кожному.

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Квест, онлайн-щоденник Насті Глушко та флешмоб #красивасерцем стали елементами масштабної креативної промо-кампанії, яку телеканал запустив напередодні прем'єри серіалу "Моя улюблена Страшко" та яка охопила різні канали комунікації.

Нагадаємо, в Instagram триває флешмоб під хештегом #Красивасерцем, в рамках якого користувачі можуть ділитися відвертими історіями булінгу, мобінгу, харасменту, сексизму та відчути підтримку від зірок та підписників, які також пережили психологічний тиск. Із такими проблемами і зіштовхнеться героїня серіалу "Моя улюблена Страшко" Настя Глушко.

Нещодавно власними історіями булінгу поділилася ведуча інфотеймент шоу "Твій день" Стася Ровінська.

Повʼязані теми:

Наступна публікація