У співпраці з американським діджеєм: Тіна Кароль випустила мініальбом народних пісень

Дата публікації
Перегляди
4221
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У співпраці з американським діджеєм: Тіна Кароль випустила мініальбом народних пісень

Тіна Кароль / Фото: instagram.com/tina_karol

Співачка Тіна Кароль потішила своїх відданих шанувальників приємною новинкою.

Виконавиця Тіна Кароль презентувала новий електронний мініальбом "LELEKA", який підготувала спеціально для показу у Японії колекції відомого українського бренду Lever Couture.

Загалом, під час показу артистка заспівала своїх пісень. Для виступу знаменитості бренд Lever Couture створив ексклюзивне вбрання, в якому текстура паєток відбиває світло, символізуючи сльози.

Фото: Allan Abani

"Голос Тіни Кароль – це справжній політ сили та свободи. Щоб створити альбом, який стане фундаментом для показу цілої колекції, Тіна черпала натхнення у своєму корінні, втіливши лейтмотиви та яскраві символи української культури у своєму виконанні", - поділилась дизайнер бренду Леся Верлінг'єрі.

Фото: Allan Abani

Новий альбом Тіни Кароль "LELEKA" пронизаний українською етнікою та фольклором.

"LELEKA" — це послання підтримки всьому українському, це ворожіння на перемогу нашого народу", - поділилася Тіна Кароль.

Працювала артистка над ним не сама. Українські народні пісні набули нового звучання завдяки колаборації з американським діджеєм Macro/Micro.

Фото: Allan Abani

"Щоб створити "LELEKA" мені пощастило працювати з Тіною Кароль, яка є неймовірною співачкою. Я сподіваюся, що цей мініальбом надихне людство пам’ятати, що життя є найціннішим даром і що ми можемо літати, як лелеки, та досягати нових вершин, як глобальна спільнота", -  зазначив Macro/Micro.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4221
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація