Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США заарештують кінопродюсера Вайнштейна через звинувачення в сексуальному домаганні - ЗМІ

Кримінальна справа ґрунтується на заявах колишньої актриси Лусії Еванс.

У п'ятницю, 25 травня, вранці за місцевим часом у США правоохоронці заарештують режисера Гарві Вайнштейна через звинувачення в сексуальних домаганнях.

Про це повідомляє Associated Press із посиланням на два джерела, які анонімно розповіли про окремі факти розслідування.

Кримінальна справа, зокрема, ґрунтується на заявах колишньої актриси Лусії Еванс. Вона однією з перших публічно заявила про домагання з боку Вайнштейна. За цією справою будуть й інші, адже чимало жінок заявили про домагання кінопродюсера. Ці відверті зізнання стали основою соціального флешмобу #MeToo.

Точні звинувачення проти Вайнштейна не були одразу зрозумілі. Його адвокат Бенджамін Брафман відмовився коментувати. А сам Вайнштейн неодноразово заявляв, через своїх адвокатів, що він не мав сексу з ким-небудь, хто звинувачував його у домаганнях.

Півроку тому видання The New Yorker надрукувало сповідь екс-актриси Лусії Еванс, де вона розповіла, що Вайнштейн змусив її виконувати оральний секс під час денного зібрання на своєму офісі в Нью-Йорку влітку, коли він проводив старший курс у коледжі Міддлбері.

"Я знову і знову казала: "Я не хочу робити це, зупиніться, не робіть", - сказала вона журналу. - "Я намагалася піти, але, можливо, я не була досить сильною. Я не хотіла його бити або битися з ним".

Тоді вона не заявила в поліцію, бо, мовляв, не чинила опору.

"Це моя провина, бо не зупинила його", - сказала вона.

Нагадаємо, дружина Вайнштейна Джорджина Чапман, яка восени минулого року через секс-скандал пішла від нього, вперше прокоментувала, як пережила скандал навколо харасменту.

ВідеоСкандальний продюсер Гарві Вайнштейн зніме про себе документальний фільм

Про те, що зйомки вже розпочалися, розповів агент продюсера. Той стверджує, що з охочих купити проект вишикувалася черга. Гарві Вайнштейна звинувачують у десятках випадків сексуальних домагань щодо жінок, із якими він працював.

Скандальний продюсер Гарві Вайнштейн зніме про себе документальний фільм

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції