Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ведучі "Сніданку з 1+1" привітали глядачів із весною.

Поки Україну огорнула хурделиця, команда "Сніданку з 1+1" намагається заманити весну новими яскравими роликами у стилі 90-х з ведучими ранкового шоу.

Людмила Барбір, Руслан Сенічкін, Неля Шовкопляс, Єгор Гордєєв, Валентина Хамайко та Олександр Попов поринули у ностальгію за цим яскравим та безтурботним часом змін, коли музику слухали ще на бумбоксах, носили пов’язки на голові та сумки-бананки, а зранку дивилися у телевізорі шейпінг під запальні мелодії.

У стилізованому ролику ведучі "Сніданку" стрибають на батуті та розповідають, що для них означає весна: коли прилітають птахи, закохані цілуються, пахнуть квіти, музика грає в голові, з’являється енергія, а світ стає яскравішим.

Команда проекту закликає усіх телеглядачів ділитися своїми асоціаціями із весною на сторінках "Сніданку з 1+1" у соціальних мережах.

В кадрі піруети ведучих улюбленого ранкового шоу здаються такими легкими та невимушеними, проте кожному з них довелося провести на знімальному майданчику не менше години, і після інтенсивних стрибків на батуті наступного дня вони мали неабияку кріпатуру.

Нагадаємо, ранкове шоу "Сніданок з 1+1" допомагає українцям прокинутися щоранку з 6.30 щобудня та з 8.00 у вихідні дні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції